Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Szpital wreszcie zarabia, będą premie dla pracowników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2018 r. o 19:35 Powrót do artykułu
Brawo dla starosty za zarządzanie służba zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma się czym pochwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 milionów długu, ale jest super :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Starosty ........hehehehe nie bądz śmieszny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpital zarabia chyba na śmierci chorych, co za idiotyzm, szpital ma leczyć chorych a nie zarabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy nie cieszcie się, bo dostaniecie parę groszy z reszty natomiast dyrektor i kierownicy czy ordynatorzy to oni na pewno będą się cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosty puławskiego z PSL zasługa jest żadna. To rząd obecny wprowadził sieć szpitali, szpital puławski znalazł się w III, najwyższej kategorii, otrzymuje dużo więcej pieniedzy. Gdyby rządziło PO/PSL to szpital zostałby zlikwidowany, pracownicy zwolnieni, a pieniądze poszły na żarcie  ośmiorniczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężka praca w szpitalu, nie pracowałem ale po wypadku leżałem m.in na Oiomie więc widziałem na własne oczy. Oby pacjenci szanowali personel a personel pacjentów, jesteśmy z tej samej gliny ... " Miłość jest cierpliwa, htt ps://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/07/02/soter-wieczna-mlodosc-i-niesmiertelnosc-coraz-blizej/miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje;... Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość." - 1 list apostoła Pawła do Koryntian rozdział 13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabia kosztem zwolnionych pracowników. Dyrektor najpierw ich zwolnił dal odprawy a potem musiał większość z nich ba nowo przyjąć bo zabrakło rak do pracy. Taki z niego pożal się ''menadżer''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd PIS niech dziękuje Bogu ze zawsze trafia na ogromną koniunkturę i ożywienie gospodarcze na rynkach światowych. Nawet taki szpital na tym zyskuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ciężka praca w szpitalu, nie pracowałem ale po wypadku leżałem m.in na Oiomie więc widziałem na własne oczy. Oby pacjenci szanowali personel a personel pacjentów, jesteśmy z tej samej gliny ... " Miłość jest cierpliwa, htt ps://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/07/02/soter-wieczna-mlodosc-i-niesmiertelnosc-coraz-blizej/miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje;... Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość." - 1 list apostoła Pawła do Koryntian rozdział 13
a ty zaczynasz modlitwy na ogólnym forum, komu chcesz pokazać że się modlisz, typowy głupi, wredny pisowiec, bo ja jak się modlę to w ciszy w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy że przestali kraść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszło ożywienie gospodarcze na całym, świecie i tyle. Żadna w tym zasługa PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam mobbing pracowników przez paniusię zatrudnioną za grubą kasę jako menager? Ciekawe dlaczego dyrektor ją zatrudnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żenującym wywiadzie dla Wspólnoty dyrektorek mówi że "sprawa globalnego zadłużenia specjalnie mnie nie przeraża. Większość rodaków ma przecież przy skromnych zarobkach dość wysokie kredyty". Nie dodał tylko że dług szpitala przeniósł do parabanku. Jakiś Jaki by się tu chyba przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasługa rządu Prawa i Sprawiedliwości, wprowadzono 'sieć szpitali' i szpital uratowano, nie tylko nasz, bo program PO/PSL to: ch&$ z Polską wschodnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie może ktoś które szpitale weszły do sieci w województwie? Ile wśród nich szpitali z powiatów w których PiS współrządzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktycznie WSZYSTKIE szpitale w województwie znalazły się w sieci szpitali, obecny rząd uchronił je przed upadkiem, PO proponowało reformę zdrowia a la płacząca Sawicka: "kręcenie lodów na służbie zdrowia bedzie robione".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital zarabia??? Co to za debilzm? Szpital to nie fabryka która ma "zarabiać"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Zasługa rządu Prawa i Sprawiedliwości, (...)" Czytać cię debilu nie nauczyli? Jest wyraźnie napisane, że to zasługa nowego dyrektora szpitala pisdzielcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...