Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ulice są, ale nie na planie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2017 r. o 18:23 Powrót do artykułu
Proszę o wskazanie konkretnej wypowiedzi czy czynu radego Maja która nakręca spiralę nienawiści etnicznej. Jestem w posiadaniu dowodów ze właśnie takie komentarze nakręcają taką spiralę nienawiści. Dowodów, ze Romowie czytają te komentarze i właśnie one wywołują one agresje i nienawiść do radnego. Moze to skutkować tragicznym finałem. Takie pomówienia, kłamstwa i matactwa mogące doprowadzić do tragedii, powinny zostać przedstawione prokuraturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sympatycy radnego Maja mają to do siebie, że wydaje im się, że mogą obrażać pozostałych radnych i prezydenta i wiceprezydenta, ale nie daj boże zarzucić coś jemu. Nie daj boże obrażać mieszkańców Puław, ale tylko niektórych. Romów, wymienionych wcześniej, jak najbardziej. Kasta jakaś czy co?! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem sympatykiem nikogo. Lecz interesuje się życiem miasta, czytam protokoły z sesji czy zamieszczane interpelacje. Wynika z nich zupełnie cos przeciwnego niż osoba pomawiająca pana Maja. Z tego względu zadałem wczoraj proste pytanie : ..Która interpelacja radnego Maja to pieniactwo, bo przeglądam i nic takiego nie widzę. Wręcz przeciwnie. Czyżbym coś przeoczył?.... Oprócz następnych pomówień na które nie znajduje potwierdzania, odpowiedzi nie otrzymałem. Zamiast niej pojawiają sie następne pomówienia nie poparte faktami. Istna kloaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Od pewnego czasu interpelacje zawieszone są w internecie. Czytam i tarzam się ze śmiechu. Polecam twórczość: Kraszewskiego, Kwapińskiego, Śliwczyńskiego. Lotność umysłów tych twórców słowa pisanego jest niebywała. Gimbaza przy tym wysiada. Zebrać tą twórczość do kupy i wydać w kategorii twórczość bardzo rozrywkowa.
 Jak widać oczerniają wszystkich. Wybory sie zbiżają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do przedmówcy. Co mają wybory do treści tych wypocin interpelacyjnych ??? Wystarczy przeczytać, aby wyrobić sobie zdanie o tej nietuzinkowej twórczości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interpelacje niektórych radnych, polecanych we wcześniejszych wpisach, rzeczywiście mają lotność pingwinów lub żuli dyktafona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...