Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje do pisiorów, swojemu lektoratowi nie dacie krzywdy zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się kogo żałuje, ten go w du*ę całuje. I pisowcy radni całują romów w du*ę. A oni się cieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TRZYMAĆ DALEJ NASI RADNI Z PIS-U...... BRAWO........ BRAWO..... GRATULUJE ROZUMU....... ZARAZ WSZYSCY NIE BĘDĄ PŁACIĆ CZYNSZU... I DZIWIĆ SIĘ ŻE W MIEJSKIEJ KASIE BRAKUJE PIENIĘDZY......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje do pisiorów, swojemu lektoratowi nie dacie krzywdy zrobić
 Co to takiego lektorat? Pogratulowac rozumu,w ławce z bronkiem komorowskim siedziales?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowcy macie lepsze pomysly? Kase woleliscie dac do Muzeum Czartoryskich dla dyr. Mielniczenko, aby mogla zatrudnic wiecej waszych? Wstydzcie sie! Obludnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze trzeba tych najbardziej zadluzonych przesiedlac na drugi koniec kraju? Taka wymiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo pragmatyzm myli ze złą wolą! Radni, i bardzo słusznie, potrafią wsłuchać się w potrzeby mieszkańców i wykonują zobowiązanie troszczenia się o wszystkich, a nie tylko nowobogackich wykształciuchów! Autor tego artykułu wpisuje się w "program" totalniaków polegający na nagonce na ludzi bez dobrych dochodów! Jak sobie policzę ile kosztuje mnie utrzymanie siebie i rodziny, to widzę ludzkie oblicze obecnej władzy! Moje dzieci tez chcą pojechać na wycieczkę albo nosić dobre ubrania. Nawet w lumpeksie trzeba zapłacić za cos konkretnego konkretne pieniądze! Muszę w domu przy dzieciach bo nie zostawię tak na marny los jak inne matki. Dla nich urzędnicze stanowisko ważniejsze od dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...mieszkancy wybrali, to niech mieszkancy sami zaplaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje do pisiorów, swojemu lektoratowi nie dacie krzywdy zrobić
Co to takiego lektorat? Pogratulowac rozumu,w ławce z bronkiem komorowskim siedziales?
 Twój stary jak popije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny pomysł. Jak trzymanie kogoś w metalowej puszce miałoby wyglądać. Np. po odcięciu prądu, ogrzewania, wody... tlenu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko eksmisja na bruk zmusiła by tych pasożytów do płacenia, nie tylko w Pulawach ale i w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a po cholerę płacić, jeśli tak naprawdę można żyć spokojnie bez tych zbytecznych wydatków? Wolę uzbierać na wakacje i pojechać niźli napychać kieszenie urzędasom! Oni tez nad Bałtyk to dlaczego ja nie? A nie każdy na azotach robi bo nie każdy ma układy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Grobel za ziomków spłaca jak tak ich chroni. Elektorat se znalazl psia jego mać... A Wojcikowa dalej w mieszkaniu miasta mieszka? Weźmie sie ktos za to w koncu?  Co prawda podobno starych drzew sie nie przesadza...ale wyciąć można co na Norwida uczyniono. Ile tak bedziemy za nich i na nich płacić? Nie dosc juz tyle lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo pragmatyzm myli ze złą wolą! Radni, i bardzo słusznie, potrafią wsłuchać się w potrzeby mieszkańców i wykonują zobowiązanie troszczenia się o wszystkich, a nie tylko nowobogackich wykształciuchów! Autor tego artykułu wpisuje się w "program" totalniaków polegający na nagonce na ludzi bez dobrych dochodów! Jak sobie policzę ile kosztuje mnie utrzymanie siebie i rodziny, to widzę ludzkie oblicze obecnej władzy! Moje dzieci tez chcą pojechać na wycieczkę albo nosić dobre ubrania. Nawet w lumpeksie trzeba zapłacić za cos konkretnego konkretne pieniądze!  Muszę w domu przy dzieciach bo nie zostawię tak na marny los jak inne matki. Dla nich urzędnicze stanowisko ważniejsze od dzieci!
 Bez dobrych dochodów ? Ci bez dobrych dochodów mają honor i płacą, a ja nie mam zamiaru pracować na twoje znajdory, narobiłaś se dzieci to na nie zapracuj, wykształciuchy piszesz, gdyby nie wykształciuchy to byś nie pisała na forach tylko przy kaganku siedziała razem z pisiorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Grobel wyhodował tych dłużników na własnej piersi, to niech teraz ich ze sobą do domu zabierze. Dlaczego moje podatki mają iść na nierobów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerne pasożyty ! Przyklaskujcie im, brawo niech żerują sqrwy synu a my za nich zapłacimy ! Won na bruk, takich nie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo socjalne psia mać! Chroni się tych pasożytów a cierpią uczciwi mieszkańcy +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie płacą a mi czynsz rośnie! Qrwa mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że to zadłużenie jest fikcyjnie wyliczanie, tzn tak, jest ale na bieżąco spłacają je płacący czynsz regularnie w podwyżkach !!! Ale tak, chrońcie dewiantow społecznych bo robią oczka smutne jak kotek w Shreku ! Jaka to się im tragedią dzieje, źli ludzie każą im płacić za mieszkanie...! Won do kartonu po telewizorze ! Ja też chciałbym na wakacje ale płacę czynsz q rwa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna mieszkanka hehee PATUSKA DżeSika pasożyt za cudze będzie żyła ! Won plebsie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...