Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co to sztucznie trzymać taki balast? Nic to to od siebie nie daje tylko chce i oczekuje bo mu się należy...! Błąd! Nic wam się nie należy, won w Bieszczady do retorty, albo pod most. Co takiego wnosicie w lokalną społeczność? Jaki wkład? Żaden, jesteście ścierwem i jak ze ścierwem należy z wami postępować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się dowiedzieli, skoro nie potrafią czytać? Ktoś zdradził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Grobel wyhodował tych dłużników na własnej piersi, to niech teraz ich ze sobą do domu zabierze. Dlaczego moje podatki mają iść na nierobów?
 Grobel z Wójcikową umarzali. A ciekawe, czy Wójcikowa za mieszkanie z zasobów miasta płaci czynsz? A może długi zostały umorzone jak w innych przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się dowiedzieli, skoro nie potrafią czytać? Ktoś zdradził...
 Pani Bożena i Halina z PiS-u. I radny Matras powiedział Romom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTUJE RANNEGO PIS-u "Zakup mieszkań kontenerowych byłby natomiast dodatkowym kosztem, a perspektywa zakupu kolejnych, to następne wydatki dla miasta – wylicza radny Michał Śmich (PiS)." A TO ŻE LUDZIE NIE PŁACĄ CZYNSZU I INNYCH OPLAT TO NIE USZCZUPLA BUDZETU MIASTA. PANIE RADNY GRATULUJE ROZUMOWANIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS.... CHROŃMY PASOŻYTÓW I NIEPŁACĄCYC CZYNSZÓW. ZADŁUŻMY MIASTO DO MAKSIMUM. A POZNIEJ TRZEBA BĘDZIE LECIEĆ PO KREDYT DO PARABANKU ALBO PODNIEŚĆ OPLATY ZWYKLYM UCZCIWYM LUDZIOM ZEBY SPLACIC ZADŁUŻENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sz.P.Maj to jeszcze to Dz...stwo nie spakowane...To nadal te taborowcy żyją na koszt mieszkańców.??? Wypad z LPU . A Pan tak obiecywał .....Obiecanki cacanki a Romowi stoi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pomysł jak przekonać nieuczciwych lokatorów do płacenia czynszu. Wystawić całą rodzinę na chodnik w samych skarpetkach. Łącznie z małymi dziećmi. I uwierzcie mi że pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...