Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zaoszczędzili na drogach, wystarczy na chodnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2016 r. o 17:48 Powrót do artykułu
szukam mamy zostawiła mnie 19 lat temu w szpitalu ,szukam namiaru n Anne Nizioł,to moja mama ,czy ktoś wie gdzie mieszka ,proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dobrze, nie musisz mnie dalej szukać. Czego tym razem chcesz? Przestań na forum robić na mnie nagonkę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Sezamkowa 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już najwyższy czas, żeby coś z tym zrobić. Powstaje nowe osiedle, a brak normalnej ścieżki rowerowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ścieżka rowerowa ma powstać również na odcinku od Fieldorfa do Lubelskiej, czy tylko przy nowym chodniku. Przydałałoby się dokończyć ścieżkę na Wojska Polskiego obiecywaną już ze 2 lata temu. Tak nawiasem zbudowy Ceglanej zostało chyba 2 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...