Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Fałszowanie dokumentów". Zwolniony nauczyciel oskarża dyrektor szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2017 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Dokument jak psu z gardła....... A dzieci ganiają za prowadzenie zeszytu. Przepiękny przykład nauczycielskiej schludności i kultury.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały sosik i ta cała dyrektor są siebie warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Robercie trzymam kciuki. prawda zwycięży :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze trzeba afer, dziwnych sytuacji ze Staszczykową żeby w końcu ja odwołać! Co ona ma Na Godlińskiego i Gorgola że ja jeszcze trzymają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest ta szkoła gdzie wsiąkła jakaś kasa a dyrektorka z księgową się wzajemnie oskarżały o przekręt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zażygać regulamin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lubelskich szkołach to samo! gdzie jest kuratorium! Panią Staszczyk POpaprańcy popierają to wiadomo co to za poziom! Niech prokurator zrobi z tym porządek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słownik ortograficzny poczytaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak można zażygać regulamin?
 Poplamiony regulamin  jako dowód w sprawie wniósł pan Sosik czy Pani  Staszcyzkowa? ps Proszę pana Sosika o nie podawanie mnie do sądu za te pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niegodne zachowanie pana S ta szkoła go wypromowała dostał szansę ... nie skorzystał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tja i była tyko jedna sztuka regulaminu, które leżała sobie gdzieś jak szmata i każdy mógł ją zalać kawą. ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAZDAAA ROBSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz nikt go nie zatrudni. Od dawna było wiadomo, że roznosi po mieście plotki. Ośmieszał współpracowników. Teraz się doigrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden który się nie zląkł tej dyrektorki, ciekawe co z tego będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesc tu ja co napisalem jazda robson ja tez nie chce byc do sadu plz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Robert S. taki biedny i poszkodowany, że wszystkich którzy mu nie przytakują, oskarża i donosi do prokuratury. Ile osób pan Robert S. już oskarżył.? Majątek wyda na prawników. Chyba, że sam siebie reprezentuje.. Może sam ma coś poważniejszego na sumieniu i teraz odwraca uwagę zgodnie z zasadą - najlepszą obroną jest atak. Może warto sprawdzić czy z nim wszystko w porządku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biegły z poligrafii niech sprawdzi datę druku "zalanego" regulaminu i sprawa się szybko wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...