Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie stosować pouczeń". Komendant kazał tylko wlepiać mandaty i wnioski do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2018 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Popieram Komendanta. Jestem jednym z Policjantów WRD KPP Puławy i nigdy ani komendant ani naczelnik nie zabraniał mi pouczać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstań i przedstaw się ładnie, bo ci nie uwierzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla gościa "LPU "który nawet wstydzi podpisać się swoim imieniem. Zapoznaj się z przepisami, a później pisz prawdę o TATOO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach i w okolicach najbardziej kierowcy szaleją po nocach. Wtedy to aż strach przechodzić przez jezdnię. W tych porach przydałyby sie jakieś działania policji drogowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Rusek Ty kitu ludziom nie wciskaj - naprawdę nie są oni tacy głupi jak Ci się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismilicja w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorosłych pouczać? Pouczać to można małe dzieci. Komendant ma racje. Karać mandatami piratów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAD napisał:
Dla gościa "LPU "który nawet wstydzi podpisać się swoim imieniem. Zapoznaj się z przepisami, a później pisz prawdę o TATOO.
  Powiedział ten co się podpisał z imienia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie komendancie - bardzo słusznie. Pouczenie w przypadku przekroczenia prędkości niczemu nie służy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby tak za czasow milicji ktos pisał takie rzeczy o strozach porzadku to by byla pała i woda, a tu jazda bez trzymanki za nic mają mundurowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM, Witam  i o realizację Planu Kaskada pytam.  No to CHWALTA SIĘ jak wczoraj poszło.  ILE WYPISALIŚTA MANDATÓW czy były jakie Pouczenia, wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja była wczoraj a dzisiaj KOMENDANT NIE CHWALI SIĘ W Y N I K AM I chyba były MRNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręka rękę myje... Jeszcze nie widziałem że w przypadku naruszenia przepisów przez policjanta rzecznik wskazałby fakt policjant dał ciała damy mu po tyłku zdarza się, tylko zawsze tak zamydlą oczy że nie prawda, tak nie było itd... od czasów milicji nic się w tej strukturze nie zmieniło nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandaty są drukowane, jak wiadomo, na papierze samoprzylepnym, dlatego się je wlepia. Powinny być wlepiane na czole dziennikarza, który to pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Taki plan działań rzeczywiście powstał, ale został skorygowany w ramach naszego wewnętrznego nadzoru – wyjaśnia nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Policjanci, którzy w poniedziałek wyjechali do służby, zostali więc zapoznani z poprawionym planem." Ile jeszcze takich mydlin ludzie muszą wysłuchiwać za każdym razem?!Dlaczego komendanci komend czy komisariatów muszą egzekwować poprzez takie pisma wzrost wyników czyli "statystykę"?Dlatego,że takie wytyczne dostają z Komend Wojewódzkich i taka jest prawda.Tu liczy się ilość nie jakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant napisał:
Popieram Komendanta. Jestem jednym z Policjantów WRD KPP Puławy i nigdy ani komendant ani naczelnik nie zabraniał mi pouczać...
 Ja pamietam zachowanie milicjantow a nastepnie policjantow kiedy za przekroczenie o 10 km/godz.lupili mandaty tlumaczac sie,ze musimy karac gdyz jestesmy rozliczani po kazdej sluzbie z nalozonych mandatow.Jak widac to obecny stosuje metody ktory bral nauki od poprzednikow w jaki sposob statystyki szly w gore i liczono na pochwaly zwierzchnikow z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co w tym planie wypisano takie głupoty, ale jak widać beton pozostał w służbach mundurowych i przepisują plany akcji z lat 80-tych. To takie dziwne że za wykroczenia z taryfikatora punktów nie stosuje się pouczeń a jedynie mandaty? W takim taryfikatorze jasno napisane jest, że do takich wykroczeń jest obowiązek nakładania punktów i określono wysokość mandatów. Nie może więc policjant karać kogo chce i pouczać według uznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Policji pracuje się w oparciu o statystyki-i dobrze-pochwalam to. Gdy wzrasta ilość wypadków z udziałem osób pieszych to kładzie się nacisk na takie działania zmniejszające wypadkowość pieszych. Gdy wzrasta przestępczość kryminalna wtedy podejmuje się działania w takim kierunku. Policja musi wiedzieć co ma robić na podstawie rzeczywistego zagrożenia a nie widzimisię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiiitajjj  Poooliiicjancieeee młoooodyyyy. Zapamiętajjjjjj, że  nie mandatem i nie wnioskieeeemmm sądowymmm, ludzi jeździć ulicami miasta nauczyszszszsz ale Serdecznośćć i Pouczenieee Moc Wielką mają. Lizakkaa sprawcyyyy daj. Słodycz zaproponuj a potem wytłumacz i Pouuuczcz.  Pamięrajjjjjj Pooolicjancieee Młodyyy. Słuuuchać siebie nauczyć się musisz, lecz uważaj bo ciemna strona moc wielką ma i łatwo zwieść na złą droģę cie możeeee. Niech jasna moc zawsze z tobą będzi Polocjanciieee młodyyy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To we wszystkich komendach tak się dzieje! Gen Papała,który ten układ zmieniał , to został posłany w zaświaty!!! Następnego takiego już nie ma! W sprawie mandatów to policja i sądy ,to jedna trąba.Policja pokazuje takie nagrania,że sąd nie ma wątpliwości,zresztą co tu dochodzić i rozgrzebywac sprawę ,potwierdzić i już.Tak się powolutku tworzy układ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...