Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie gwiazdy to tylko Puławy uwielbiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli czymś ściągnąć ludzi na Dudę... gdyby nie Roksanka byłoby pusto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by się spodziewał, że w Puławach tylu zwolenników PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłe zaskoczenienie Krzysztof Cugowski też zaśpiewał. Wzór do naśladowania dla młodych wokalistów. Bem słuchałem A i tak PISu nie lubię. Hahahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy po autografy, a ja nawet nie wiem kto to jest, wtf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mucha z koalicjantem. Komunistycznym aparatczykiem z PZPR, synem stalinowskiego zbrodniarza. Zaraz się porzygam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której to godzinie było ? Bo ja tam byłam , ale nie widziałam , żeby rozdawała autografy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, no ciemnogród totalny. Skaczą sobie po grzbietach za jakimś podpisem...masakra. wstawaj stary wyngiel jest we wewsi.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj jest organizatorem tej imprezy. Czy zaproszone"gwiazdy" to te które wskazali mieszkańcy w ankiecie robionej swego czasu przez Urząd? Czy ktoś jeszcze pamięta, że decydować mają mieszkańcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mucha z koalicjantem. Komunistycznym aparatczykiem z PZPR, synem stalinowskiego zbrodniarza. Zaraz się porzygam
 To towarzysz piotrowicz też był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaprosili gwiazde na miare miasta, więc jakie miasto, taka gwiazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak te Puławy to wiocha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, żebyście się nie zdziwili jak dostaniecie to co MAJ obiecał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy nie lubicie PISu - Szanujemy was i życzymy wszelkiego dobra w ramach europejskiej tolerancji, równości i braterstwa. Mamy nadzieję, że okażecie się prawdziwymi Polakami i europejczykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo ci wszyscy którzy mnie przez 2,5 roku nękali i ten co w sobotę chciał mnie odstrzelić staniecie przed sàdem. Mózgiem jest psychopata z Polnej29/9?w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy nie lubicie PISu - Szanujemy was i życzymy wszelkiego dobra w ramach europejskiej tolerancji, równości i braterstwa. Mamy nadzieję, że okażecie się prawdziwymi Polakami i europejczykami.
My, ci, którzy nie lubią pisu jesteśmy prawdziwymi Polakami i Europejczykami, a nawet katolikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt wokalistka zrobiła sobie kilka zdjęć z fanami ale ludzie to bydło totalne pchali się okropnie wręcz nie można było stać bo ciągle ktoś się pchał nue zwracali uwagi na to że są dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta dotyczyła innych imprez, a nie dzisiejszego pikniku i tam rzeczywiście proponowane były inne "gwiazdy'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno takiej wiochy w mieście nie było. Wstyd, o jaki mi wstyd za to miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta dotyczyła tego kogo chcemy słuchać w Puławach. A to ta impreza nie była zaplanowana w budżecie miasta? Maj nie przewidział wydatków na nią? Czy ta impreza powoduje wzrost zadłużenia? Pan redaktor z pewnością zapyta i nam napisze ciekawy artykulik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...