Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdziwiłbym się, gdyby załoga była przeciwko podwyżkom. Przecież zarabiają głodowe stawki... a poważnie, to jestem za związkami zawodowymi, ale przeciwko obowiązkowi finansowania ich przed pracodawców i tworzeniu etatów związkowych. Jak widać w punktu widzenia biznesu ZZ to pasożyt - niech utrzymuje się WYŁĄCZNIE ze składek. Strajki - a proszę bardzo. Tylko wprowadźmy obowiązek pokrywania strat firmy spowodowanych strajkiem. Jako Obywatel RP i, co za tym idzie, współwłaściciel wielu spółek z udziałem Skarbu Państwa, sprzeciwiam się opłacaniu pasożytniczych organizacj związkowych z budżetu przedsiębiorstwa. Pogarsza to wynik biznesowy, zmniejszając środki na rozwój firmy i wpływy podatkowe budżetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azociakom mało. Niech ich sprywatyzują to wtedy zobaczą jak się będzie im pracowało i czy w głowie będą mieli strajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci aktywiści związkowi chcąc sie wykazać bez przerwy podżegają do strajków, pasożyci nic nie robią tylko wymyślają kolejne głupoty za wielkie pieniądze - zabrali by sie lepiej do konkretnej roboty a jak nie to wywalić na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Szef: jakoś zakłady w świdniku sprywatyzowali i doszło do strajku, z dugiej storny widać że tam nie pracujesz i nasłuchałeś się ile to się tam nie zarabia, prawda jest taka że po ja po ponad 3 latach pracy na zmianę netto do ręki biorę 1632,59 zł więc nie wiem czy takie kokosy są na ZA jak to sobie myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meg napisał:
Ci aktywiści związkowi chcąc sie wykazać bez przerwy podżegają do strajków, pasożyci nic nie robią tylko wymyślają kolejne głupoty za wielkie pieniądze - zabrali by sie lepiej do konkretnej roboty a jak nie to wywalić na zbity pysk
nikt nikogo nie podżega, zarząd chce sobie dać podwyżki od 3k do 7k, a dla pracowników po 300-500zł ciekawe jakbyś Ty sie zachował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że mega i Szefa d...a swędzi. Po co kulfona wsadzać w nie swoje sprawy. Wszystko wiedzą???, chyba kartofle na targu sprzedają, a co za wywody???. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- - - -DAM NA TACĘ JAK SPRYWATYZUJĄ ZA. - A WTEDY ŚREDNIA ZAKŁADÓW SPADNIE NA 1600 - 2800 ZŁ.A JEŚLI KOMUŚ SIĘ NIE PODOBAJĄ POSTULATY ZWIĄZKOWE NICH PRZYJDZIE I POPRACUJĘ NA ZMIANY w świątek i piątek na noc iw dzień -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jak sie pracuje na azotach mam sporo znajomych jak sprywatyzyją to połowa moze stracić pracę godzina 14:00 i choćby sie waliło paliło to jest fajrant a co do zarobków to mają różnego typu dodatki 13 z okazji dnia chemika itp itd i na pewno nikt nie zarabia 1600 zł na rękę zwłaszcza dostając dodatek zmianowy. Więc nie mówcie że na azotach tak marnie zarabiają bo obrażacie tych co naprawdę ciężko pracują i dostają marne grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten.szef.niech.nie.wypisuje.takich.bzdur.bo.tak.naprawdę.to.tylko.góra.zarabia.po.10.20.tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Góra może i tyle ma. A ile według Was zarabiają pracownicy niższego i wyższego szczebla bo według danych azoty są w czołówce płacowej lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo.to.góra.napędza.średnią.zakładową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ogarnijcie sie bo śmierdzicie zasciankiem i ociekacie zazdroscia. Z takim podejsciem to chinczycy beda lepiej od nas zarabiac. To jest Europa i jesli wam nie zalezy zeby zarabiac jak inni którzy w niej zyja to jedzcie na głeboka wies wypasac krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikomu nie zazdrości tylko Polacy tak mają że zawsze im mało muszą strajkować walczyć ale od siebie nic nie mogą zaoferować tylko żądają i tyle. Miałem okazję pracować z ludźmi z różnych krajów to jeśli chodzi o pracowitość to zostajemy daleko za nimi w tyle, jeśli kończyła się zmiana to polacy szybko do domciu i mają wszystko w d.... a inne narody są tak nauczone że zostają w pracy tak długo aż się skończy zaczętą pracę ( w granicy zdrowego rozsądku) Jakby tak i u Nas było to było by w porządku ale nie jest i denerwują mnie takie strajki i inne spędy bo u prywaciarza jest to nie do pomyślenia a tu azociaki nie mają źle i ciągle by chcieli podwyżek. Jestem jak najbardziej za prywatyzacją to może w końcu co niektórzy zrozumieją co stracili. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, wiem Greccy i Hiszpanie sa przed nami i jesli byles za granica to wiesz ze ich stac na wynajecie mieszkania i moga odłozyc na samochód a zrób to u nas za pensje młodego pracownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba zmienić na górze czyli rząd a nie strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba zmienić na górze czyli rząd a nie strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...