Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzinna tragedia w Kurowie. Ojciec zabił nożem syna

Utworzony przez Puławiak, 25 marca 2013 r. o 10:08 Powrót do artykułu
b14 napisał:
To nie była żadna patologiczna rodzina, chłopak osierocił półroczną córkę. Był zawodowym żołnierzem. A "drodzy koledzy" z Puław, możecie sobie darować tego typu teksty..
A kto napisał,że jest to patologiczna rodzina?Czytaj ze zrozumieniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trafiłeś biedaku... na swojego terapeutę,ale jeszcze wszystko przed Tobą. A tak w ogóle to ojciec chyba Cię skrzywdził....
Ostatnio edytowany 25 marca 2013 r. o 17:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Nje, ja sie jósz urodzilem taki głópi.
NO TAK głupi,nie czai bazy...,ale podziękuj ojcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bórakó nawet na pseldo cie niestac rze podemnie sie podrabiasz?tyko cfel tak robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była patologia !! To była i jest porządna rodzina ! Nie wiem jak mogło do tego dojść ;(( Nie myślcie o tym w ten sposób , każdemu to mogło się przytrafić ;'( Jestem zdruzgotana tym co się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie była patologia, matka pielęgniarka, ojciec zarabiał kase za granicą, ten chłopk był zawodowym żołnierzem, miał żone, dziecko i plany na przyszłość... a że ojcu coś odbiło to już jego sprawa pomieszało mu się we łbie, napewno tego specjalnie nie zrobił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek, kretynie!! Zastanów się 5 razy nad sensem swojej wypowiedzi(o ortografii nie wspomnę), a potem próbuj coś napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o niekomentowanie osób ktore nie wiedzą co się stalo ! Wasze komentarze ranią jego bliskich! To byla porządna rodzina! Wiec zamknijcie mordy za przeproszeniem, bo mam dosc tych waszych tekstów. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medpo3 napisał:
To nie była patologia !! To była i jest porządna rodzina ! Nie wiem jak mogło do tego dojść ;(( Nie myślcie o tym w ten sposób , każdemu to mogło się przytrafić ;'( Jestem zdruzgotana tym co się stało
Czy Ty kobieto siebie słyszysz? W porządnej rodzinie nawet jak się pije alkohol (bo jest on dla ludzi), nie używa się noża jako argumentu w dyskusji... A patologia na tym polega, że takie zachowania uważane są za normę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Prosze o niekomentowanie osób ktore nie wiedzą co się stalo ! Wasze komentarze ranią jego bliskich! To byla porządna rodzina! Wiec zamknijcie mordy za przeproszeniem, bo mam dosc tych waszych tekstów. ;(
Oczywiście ofiara przypadkiem nadziała się na nóż, którym tatuś robił mu kanapkę!!! O takiej patologii powinno się pisać i piętnować i nie udawać, że takie rzeczy dzieją się w porządnych rodzinach. Stop patologii w rodzinach, a Ty "ja" widocznie też masz problem z oceną tego, co tam się stało, więc lepiej żybyś się nie wypowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie , Takie kom. ranią To wszystko przez alkohol !! :/ Zastanówcie się 10 razy . zanim coś napiszecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joanna napisał:
to nie była patologia, matka pielęgniarka, ojciec zarabiał kase za granicą, ten chłopk był zawodowym żołnierzem, miał żone, dziecko i plany na przyszłość... a że ojcu coś odbiło to już jego sprawa pomieszało mu się we łbie, napewno tego specjalnie nie zrobił....
Poszukaj sobie dobrego terapeuty, bo chyba masz problem z oceną rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Ty kobieto siebie słyszysz? W porządnej rodzinie nawet jak się pije alkohol (bo jest on dla ludzi), nie używa się noża jako argumentu w dyskusji... A patologia na tym polega, że takie zachowania uważane są za normę.
W każdym domu to może się stać . Znam Ich bardzo dobrze i to jest PORZĄDNA rodzina . Nie znasz nie mów , nie osądzaj !!!! Zapamiętaj to sobie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medpo3 napisał:
No właśnie , Takie kom. ranią To wszystko przez alkohol !! :/ Zastanówcie się 10 razy . zanim coś napiszecie .
Dotyczy to również Ciebie! Zastanów się 10 razy zanim zaczniesz pisać takie farmazony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście ofiara przypadkiem nadziała się na nóż, którym tatuś robił mu kanapkę!!! O takiej patologii powinno się pisać i piętnować i nie udawać, że takie rzeczy dzieją się w porządnych rodzinach. Stop patologii w rodzinach, a Ty "ja" widocznie też masz problem z oceną tego, co tam się stało, więc lepiej żybyś się nie wypowiadał.
Wiem co się stało wiem wszystko !! I nie z żadnych stron ani bajek które są rozpowiadane !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medpo3 napisał:
W każdym domu to może się stać . Znam Ich bardzo dobrze i to jest PORZĄDNA rodzina . Nie znasz nie mów , nie osądzaj !!!! Zapamiętaj to sobie !!!
Lecz się na nogi, bo na głowę o już zdecydowanie za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hój mó w dópe mial prawo z jego jaj stszepany .a zono jego ja sie zajmne bede róhal i loda mi zrobi,jak to mowio wdowa zawsze gotowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumacz mi dla czego to jest PATOLOGIA !! W każdym NORMALNYM domu mogło się to zdarzyć . Niektórzy nie potrafią pić jak ludzie i dostają " białej gorączki " t.zw . Znasz ich na co dzień ?? Chyba nie Nic mu życia nie przywróci !!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Hój mó w dópe mial prawo z jego jaj stszepany .a zono jego ja sie zajmne bede róhal i loda mi zrobi,jak to mowio wdowa zawsze gotowa
JPRD!!!! Nawet takie sytuacje nie dają ci do myślenia !!! ( Ortografia !!!!!! ) Zajrzyj do słownika !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medpo3 napisał:
Wytłumacz mi dla czego to jest PATOLOGIA !! W każdym NORMALNYM domu mogło się to zdarzyć . Niektórzy nie potrafią pić jak ludzie i dostają " białej gorączki " t.zw . Znasz ich na co dzień ?? Chyba nie Nic mu życia nie przywróci !!! ;(
Znam, ale skoro Ty masz takie pojęcie "NORMALNEGO" domu, to poszukaj dobrego psychologa (chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego). Może Ci jeszcze pomoże. Patologia polega między innymi na tym, że ludzie, którzy po alkoholu dostają "białej gorączki", piją. Szkoda, że tego nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...