Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rumuni z tombakiem zamiast złota

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2016 r. o 19:07 Powrót do artykułu
stary myk cyganów umuńskich-dla dziadzia CHYTRY DWA RAZY TRACI . albo NIE B stary myk cyganów z Rumuni - dziadziu,chytry dwa razy traci .nie bądż chamie chytry. stary myk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie cygany tylko rumuny są dwa słowa rumuny A cyganie to nie cyganie oszukali A rumuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem taką "okazję". Zaproponowałem że go podholuję do najbliższej stacji benzynowej. Kiedy odmówił odjechałem i zadzwoniłem na policję. Mam nadzieję że przynajmniej tombaki mu zarekwirowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chytry dwa razy traci :) tego ,,poszkodowanego'' zgubiła zwykła pazerność a nie chęć pomocy - dobrze mu tak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...