Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył festiwal "Dwa Brzegi". Wśród gości Jerzy Stuhr, Agnieszka Holland i Borys Szyc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2017 r. o 09:34 Powrót do artykułu
A kto to ten Szyc bo aktor to raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama smietanka. Wiadomo co ich łączy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor Zadura bardzo brzydko wygląda. czas na dietę warzywną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bleeee i jeszcze, jak każą, 6 zaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że Festiwal Filmu i Sztuki jest (pomimo trudności) kontynuowany. Wyrazy podziękowania dla Pani Grażyny. Ciekawi mnie tylko, czy pewne osoby (goście - aktorzy) bedą "przy okazji" krytykować i "opluwać" rząd i obecną władzę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki festiwal takie i gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same Żydy a Polaków aktorów to już nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stuhr, Holland łeeeeeeee toż to dziwni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ich ideologii mają opanować wszystkie przestrzenie życia publicznego gdzie na wybór nie mają wpływu zwykli obywatele to się nazywa państwo obywatelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla przyzwoitości powinni trochę pokrytykować i poopluwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten z lewej to Szyc czy Sztur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są prawdziwi Wolacy, wyznawcy religii smoleńskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorka tekstu pisze jak dziecko z podstawówki. Tego nie da się czytać. artykuł ja z gazetki szkolnej. Dwója z interpunkcji, o której istnieniu autorka nie ma pojęcia. Skąd redakcja bierze takich "fachowców"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że skorzystam z festiwalu okazyjnie będąc w okolicy. Niestety, ani szczury ani babochłopy mnie nie interesują. W aktualnej sytuacji zapraszać tych "przedstawicieli" to porażka dla organizatorów. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy będom pluć i wrzeszczeć żeby było jak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy z lewej to nasz wojewódzki celebryta. Wielka szkoda Panie Marszałku że wraz z brylowanie na imprezach nie idzie właściwa praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezygnuję nie chcę oglądać tych mord lewackich typu Stuhr, Holland itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euro-komuna... doprowadza Europe do katastrofy. Nie dziękuje za takie towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się zmarginalizowali - natura skazała ich jak dinozaury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisula na "prezydęta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...