Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś opanuje te stada pryszczatych koniobijców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanowanie tych " Bezmuzgowców" - jest proste : BAT leczy wszystko Jakby dostali wpierdziel w szkole po dwa razy dziennie - to szybko "Mądrość" wróci na swoje miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VICEKURATOR pieprzy bzdury gdy ma się problem z dzieckiem to wychowawców to nie interesuje i nic nie robią 1 poszłam do gimnazjum po pomoc i więcej nie pójdę bo nie ma PO CO i komu mam się poskarżyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŚCIEKŁA MATKO, a może zająłby się Twoim dzieckiem psycholog, terapeuta, policjant? A może to Ty gdzieś się pogubiłaś w wychowaniu? Wszyscy winni [wicekurator, nauczyciel, szkoła], tylko nie Ty wściekła matko. Jestem wychowawczynią takich chłopców jak Ci z Ryk i wiem, że 80% rodziców nie interesuje, co dzieje się z ich dziećmi, co robią, czym się interesują, nawet do jakiej klasy chodzą. Potem jednak Ci sami rodzice mają pretensję do całego świata, że ich grzeczny synek jest "łobuzem". A co do nauczyciela z Ryk - powinien zmienić zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram rozmówcę nade mną. A co do WŚCIEKŁEJ MATKI - niech kiedyś właśnie jej - taki synek - dofasoli któregoś dnia w łepetynę, to może wtedy WŚCIEKŁA MAMUSIA odczuje WŚCIEKŁOŚĆ synka i się przebudzi z miłosnego synkowego snu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wychowawczyni:ależ ja właśnie interesowałam się co robi mój synek i jego koledzy i dlatego poszłam po poradę do wych zobaczyłam rozłożenie rąk i kiwanie głową zero pomocy wskazówek :może pedagog psycholog poradnia dyrektor byłam natrętem śmierdzącym problemami i mnie zmyto więc jeśli tak ma wyglądać współpraca rodziców z nauczycielami to niech się dalej zacieśnia a gościu-gdyby mój synek zrobił coś podobnego nauczycielowi to nie miałby wszystkich zębów jak ten deb***gej Może popełniam błędy wychowawcze nie jestem świętą matką polką ale szukam pomocy i porady u ludzi zdawałoby się inteligentnych i do tego wyuczonych..uzyskuję nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...