Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie głosujesz na PiS? G-dostaniesz, a może jeszcze na ciebie CBA naślą i prokuratora. Myślę, że Państwo według PiS to Stalinizm w Solidarnościowej formie. Byleby z Państwa wyciągnąć dla swoich. Głosujcie dalej na Prawicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz mieszkańcy gmin co dostali 0 złotych dotacji będą wilkiem patrzeć na mieszkańców gmina co dostali PLN. Tak się robi politykę wg PiS skłócić. Skłoconym głupim narodem łatwiej rządzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojcie z Konskowoli - ja powiem panu jakie są kryteria, miałby pan legitymację partyjna PiS to dotacje by pan dostał. Proste. Wojcie Kurowa, panie Małecki, jaki jest pan niezależny włodarz. Śmiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie były pieniądze dla wójtów, tylko dla mieszkańców. Mieszkańcy powinni "podziękować" za to obecnemu rządowi przy najbliższych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina ma za dużo środków skoro stać ja na budowę stadionu w Gołębiu . Nie ma kasy to nie będzie kolejnych bezmyślnych inwestycji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mnie do PiS-u nigdy nie było blisko i dzisiaj na pewno też nie jest. Wydaje się więc, że teza o tym, że te relacje miały kluczowe znaczenie jest chybiona. Raz się wygrywa, raz się przegrywa – komentuje Jan Gędek, wójt Janowca. – Oczywiście cieszę się, że ważny projekt dotyczący oczyszczalni ścieków otrzymał wsparcie. To dobra wiadomość dla naszych mieszkańców. Dla mnie to przede wszystkim dodatkowa praca, ale chętnie się jej podejmę – dodaje wójt." Rozumiem, że pan poseł Krzysztof Szulowski z PISu nadal mieszka w Janowcu, a więc ocena sytuacji przez pana wójta ma się chyba nijak do klucza, według którego nasze wspólne Polaków pieniądze zostały "sprawiedliwie" podzielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...