Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanatorium ZNP w Nałęczowie: Kuracjusze żyją jak w igloo

Utworzony przez były kuracjusz z Lublina, 8 lutego 2012 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Zadziwiające - skąd kuracjusze mają "tyle wiedzy " na temat Pani Dyrektor i jej rodziny. Czy to jest główny powód zmartwień wiekowych , schorowanych ludzi?  Mimo, że był to mój wyjazd z ZUS , Wrażenia z LECZENIA I POBYTU  mam całkiem przyjemne , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające - skąd kuracjusze mają "tyle wiedzy " na temat Pani Dyrektor i jej rodziny. Czy to jest główny powód zmartwień wiekowych , schorowanych ludzi?  Mimo, że był to mój wyjazd z ZUS , Wrażenia z LECZENIA I POBYTU  mam całkiem przyjemne , 
 
Zadziwiające - skąd kuracjusze mają "tyle wiedzy " na temat Pani Dyrektor i jej rodziny. Czy to jest główny powód zmartwień wiekowych , schorowanych ludzi?  Mimo, że był to mój wyjazd z ZUS , Wrażenia z LECZENIA I POBYTU  mam całkiem przyjemne , 
Całą wiedzę czerpie się od samych pracowników którzy chętnie sami rozmawiają na te tematy a znają je najlepiej gdy porównują poprzednią dyrektor i aktualną. Skierowania  z ZUS  są darmowe i można sobie pozwolić na dodatkowe wydatki natomiast z NFZ są dopłacane przez pacjętów, gdzie większość z nich  liczy się z każdym wydanem groszem dlatego ich wymagania są bardziej usprawiedliwione.Adriana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuracjusze wiedzą wszystko co dzieje się w Sanatorium od samych pracowników którzy chętnie rozmawiają na ten temat a zwłaszcza kiedy porównują poprzednią dyrektor z aktualną. Natomiast skirowania i wyjazdy do sanatorium z ZUS są DARMOWE dlatego więcej "kasy" można przeznaczyć na dodatkowe  wydatki . Skierowania z NFZ są dopłacane i wiekszość kuracjuszy liczy się z każdum groszem dlatego te wymagania są bardziej usprawiedliwione.Sama  kilkakrotnie przebywałam  na kuracji z NFZ w kilku sanatoriach w Polsce i dokładnie wiem jak zachowują się młodzi ludzie wysyłani na rehabilitacje przez ZUS .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebywam obecnie w sanatorium ZNP w Nałęczowie i jest to mój drugi raz i widzę duże zmiany. Odremontowana część pokoi, dział medyczny, zabiegowy i aneksy kuchenne. Obecnie wymieniana jest kostka brukowa i remontują schody w parku.  Zauważyłem również nowe meble w pokoju. Ostatnio coś wiercili i kręcili się panowie budowlańcy, także widać, że remonty są na bieżąco. Muszę powiedzieć, iż większość przytoczonych tu zarzutów nie znajduje pokrycia w rzeczywistości. Jedzenia jest wystarczjąco (nawet przytyłem 2 kg), sporo zabiegów medycznych, wykłady z zasad zdrowego żywienia, bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy. Msza święta w budynku Sanatorium. Przyjechała Pani z biura turystycznego i proponowała wiele wycieczek po okolicy. Spacer po Nałeczowie z przewodnikiem - darmowy. Ja jestem zadowolony a malkontenci znajdą się wszędzie, wiekszość to "damulki"  którym nie udał się podryw, są tak nachalne, że aż wstyd, albo podpici panowie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUCHNIA: Pierogi z nadzieniem szpinakowo-serowym: KULINARNY OSCAR! -> należy się premia dla Szefowej kuchni! Jednak w menu sierpniowym ZA MAŁO POMIDORÓW! Zupy pyszne! Drugie dania nie zawsze. Za mało ciemnego pieczywa, biały chleb nie cieszył się takim wzięciem.... UWAGA DLA PRZYSZŁYCH KURACJUSZY! W ofercie internetowej strony sanatorium czajnik jest w każdym pokoju: NIEPRAWDA!!! jest JEDEN CZAJNIK NA CAŁE DŁUUUGIE PIĘTRO! Czajnik znika i wraca lub czekasz w kolejce.... niefajne! Brak płynu do zmywania(zabrać ze sobą!) ZABIEGI: r e w e l a c j a!!! OPIEKA MEDYCZNA: bardzo dobra! ROZRYWKA: bardzo słaba! Lepsza zabawa w pobliskiej WILLI WOŁYŃ.(tyle tylko, że wracać trzeba pod GÓRĘ!) CZYSTOŚĆ: bez zastrzeżeń NAŁĘCZÓW: C U D O    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebywam obecnie w sanatorium ZNP w Nałęczowie i jest to mój drugi raz i widzę duże zmiany. Odremontowana część pokoi, dział medyczny, zabiegowy i aneksy kuchenne. Obecnie wymieniana jest kostka brukowa i remontują schody w parku.  Zauważyłem również nowe meble w pokoju. Ostatnio coś wiercili i kręcili się panowie budowlańcy, także widać, że remonty są na bieżąco. Muszę powiedzieć, iż większość przytoczonych tu zarzutów nie znajduje pokrycia w rzeczywistości. Jedzenia jest wystarczjąco (nawet przytyłem 2 kg), sporo zabiegów medycznych, wykłady z zasad zdrowego żywienia, bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy. Msza święta w budynku Sanatorium. Przyjechała Pani z biura turystycznego i proponowała wiele wycieczek po okolicy. Spacer po Nałeczowie z przewodnikiem - darmowy. Ja jestem zadowolony a malkontenci znajdą się wszędzie, wiekszość to "damulki"  którym nie udał się podryw, są tak nachalne, że aż wstyd, albo podpici panowie.  
PRAWDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sanatorium  tym przebywałam w sierpniu.Oceniłabym go na dostateczny.Pokoje skromne.Zabiegi wykonywane dość solidnie, masaże super.Wyżywienie dobre.Ajent w kawiarni gruboskóry facet zero kultury ceny jak w hotelu kilku gwiazdkowym.Przemiłe Panie recepcjonistki.Personel zastraszany przez kierownictwo.Miasto Nałęczów zaniedbane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z turnusu NFZ-u z czerwca. Przyznam szczerze, że dobra pogoda, jedzenie i opieka medyczna zrobiła swoje i wróciłam do domu zadowolona. Sanatorium samo w sobie nie odbiega standardem od innych. Pokój regularnie sprzątany, wymiana ręczników w sródku turnusu. Ja ceniłam sobie spokój, sanatorium zlokalizowane jest na wzgórzu z pieknym parkiem. Zabiegi rewelacja, zwłaszcza masaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone:  http://fw.pl/marker Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla panów Łukasza i malutkiego,dla dwóch pań blądynek są urocze ,tylko jedna z krótkimi włosami jest podła , arogancka ,nie miła ,chyba nie zależy jej na pracy , pokoje nie estetyczne ,zimno ,trwają remonty ,kupa kurzu ,ogólnie syf bierzcie ciepłe skarpetki ,w kawiarni na dole pani oszukuje ,nie wydawając reszty ,jedzenie dobre ,byliśmy w sanatorium w styczniu tego roku .                                                                                                                                                                          kuracjusze               
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam w tym roku w sanatorium ZNP jestem bardzo zadowolona , byłam zZUS , jedzenie dobre (poza mortadelą ) tylko rehabilitanci bardzo smutni ale solidni , bardzo odpoczęłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Pobyt w Sanatorium ZNP w Nałęczowie zaliczę do udanych. Piękna polska jesień a do tego solidne zabiegi, masaż Pani Bożenki rewelacja. Smaczne zupy i pierogi ze szpinakiem. Fachowa i miła obsługa, a i Pani dyrektor pomocna. Pozdrawiam Elę z recepcji, kelnerki i oczywiście Pania Bożenę. Pobyt Prywatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie wydałam reszty, przepraszam. Proszę o kontakt oddam. Przykro nam, że poczuł się Pan oszukany. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w tym sanatorium i mam nadzieje, że już nigdy nie dostane tam skierowanie . Samo sanatorium oceniem na trzy a miejscowość Nałęczów to naprawdę okropna dziura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest się niezadowolonym z takiego sanatorium, to nie lepiej byłoby poszukać czegoś innego? albo lepiej - nie liczyć na łaskawość zusu, tylko samemu postarać się o takie sanatorium, nawet w zakresie prywatnym. w polanicy-zdrój takie wunkcjonuje, chodzi mi o ***medicalsensus.pl/ i myślę, że warto byłoby się nad taką opcją zastanowić. wtedy być może nie będzie narzekania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Byłam w Sanatorium ZNP w Nałeczowie i powiem szczerze, że wraz z mężem byliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje często sprzątane, jedzenie smaczne, zabiegi rewelacja. Okolica urokliwa, dużo zieleni, zadbany park. Budynek po remoncie. A panom z ZUS-u jak nie pozwalają pić, to później tutaj wylewają swoje żale. Nie dość, że za pobyt nie płacą (tylko my wszyscy) to jeszcze niezadowoleni. Cisza nocna po 22 i spać, w sanatorium się wypoczywa, a nie tylko szukanie "wrażeń". Pozdrawiam Maria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego żez dietetykiem można ustalić didte a kuchnia nie dosłodzi dania dla cukrzyków to koniec plusów tego miejsca. Zabiegi w miarę ok, a ćwiczenia? Samowolka, każdy robi, tak jak potrafi, nikt nikogo nie sprawdza, nie poprawia, ćwiczenia jeszcze z czasów Gierka. Kompletna klapa. Zamiast być lepiej czułam się gorzej. Rehabilitanci zajęci rozmowami ze sobą lub telefonami. Dno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T R A G E D I A ! ! ! Brak słów ... mamy XXI wiek , a poziom usług , wyposażenie pokoi / łazienek z lat 70 -tych XX wieku. Brak stadardów , "bylejakość" i klaustrofobiczne pokoiki, panienki z recepcji wiecznie nabzdyczone (brak kultury, epamatii ) . I to za moje/nasze pieniądze czy to z ZUSu czy NFZ. Towarzystwo santoryjne w większości zadowolone : ((( z  takich warunków , szczególnie po zakrapianych wieczorkach. Kto naprwdę chce się zreperować i odpocząć - to odradzam. Nałeczów ciekawy historycznie ,  ale bardzo zaniedbany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecne kierownictwo - to oszuściu!!! Pobierają największą zaliczkę bo aż 600zł, oświadczają że w razie rezygnacji zwrócą całoś co jest nie prawdą potrącają sobie 50zł. Ich pismo z dnia 27.04.2020r. podpisane przez dyr. Anna Lewandowska. Pismo jest zwykłym kłamstwem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...