Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ONI CHRONIĄ PRAWO KTO OCHRONI NAS PRZED NIMI???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to od razu widać, że ten w jasnej koszulce to pospolity deb***, puste to, nic już z tego nie będzie, szkoda to takiego żywić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos moze zwrocil uwage na t-shirt tego smiecia z pierwszego zdjecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWO TRZEBA USTAWIĆ!!! ZA NAPAŚĆ NA POLICJANTA NIE WAŻE CZY NA SŁUŻBIE CZY PO KARA ŚMIERCI DLA ŚMIECI ZAWSZE NAWET GDY "TYLKO" GO POBIJĄ!!! CHWASTY TRZEBA WYRYWAĆ... PATOLOGIE NISZCZYĆ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym ich jak małe kotki utopił w wiadrze, ale jestem ten niepoprawny politycznie w koncu mamy liberalizm a każdy go rozumie na swój sposób jak widać po tych trzech szczylach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na was chłopcy pod celą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ktoś wspomniał, że media tez mają swój wkład, że tacy gnoje napadają na policję. Mało to razy pisaliście o "niewiniątkach" rzekomo pobitych przez policję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrakcyjne nagrody za wypelnianie ankiet...Polski Lockerz...http://qday.pl/reflink/6e2c38ee9bc0b711fd276c09ce2824dd Zycze Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie zasrancu to chyba czesto napadali,i zabierali kanapki,a na zdjeciach rzeczywiscie-masz racje wyrosnieci mezczyzni:Dheheh,juz sie domyslam jak ty wygladasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bandyci zaplanowali napad, ponieważ policjant wylegitymował wcześniej ich koleżanki, które piły alkohol w miejscu publicznym" Chłopaki chcieli zaszpanować przed pijanymi dziewuchami, no to teraz będą szpanowali w więzieniu, a tam nie ma przebacz. Silniejszy jest "mężem", a słabszy "żoną". Tych dwóch 17-latków odsiedzi minimum 2 - 3 lata, a te dziewczyny dalej będą chlały w parku za ich zdrowie ... i ich zwieracze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że nikt nie dostrzegł "obywatelskiej" postawy dzielnych sprzedawczyń sklepowych. Jak czytamy: "Poprosił sprzedawczynie, aby zamknęły drzwi i zadzwoniły na policję. Kobiety jednak uciekły na zaplecze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ktos moze zwrocil uwage na t-shirt tego smiecia z pierwszego zdjecia?
no ja zwrocilem, widac zajarany leb juz nie mysli co robi, wogole widze kolejne pokoloenie JP ale tego w innym znaczeniu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia za kazdym razem, gdy czytam :"za napad rabunkowy grozi kara pozbawienia wolności do lat 12". Pokazcie mi prosze takiego sedziego/sedzine, ktorzy odwaza sie siegnac do gornej polki i przykladowo zasadzic najwyzszy z przewidywalnych wymiar kary! Czesto slyszymy glosy o potrzebie zaostrzenia KK, ale osoby ow kodeks znajacy doskonale wiedza, ze tak naprawde nie trzeba juz przy nim manipulowac. Wystarczy, ze orzekajacy w sprawach karnych wezma sobie do serca stan ogolnego bezpieczenstwa w kraju i zaczna wreszcie karac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki chcieli zaszpanować przed pijanymi dziewuchami, no to teraz będą szpanowali w więzieniu, a tam nie ma przebacz. Silniejszy jest "mężem", a słabszy "żoną". wink.gif Tych dwóch 17-latków odsiedzi minimum 2 - 3 lata, a te dziewczyny dalej będą chlały w parku za ich zdrowie ... i ich zwieracze.
Ale wy jestescie deb***e, za takie cos beda mieli szacunek w wiezieniu ale wy gowno o nim wiecie a piszecie jak profesoorki nawet nikogo nie znacie kto tam byl tylko stereotypy, oni sobie poradza tam. I nie piszcie wiecej glupot ze ich wydymaja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
resocjalizacja w Polsce to fikcja, takiemu szczylowi na niczym nie zależy, więzienie nie jest dla takiego karą jeżeli w więzieniu będzie on miał lepiej niż w domu, ciepło, czysto, beztrosko i jeszcze jeść dadzą. Dopóki to się nie zmieni nie będzie bezpieczniej, przestępca nie powinien za swoje czyny dostawać opieki państwa, powinien trafiać na roboty społeczne żeby zapracować przynajmniej na siebie, a najlepiej jeszcze na Państwo, a nie pasożytować za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny ten pryszczaty. Na ryju krosty a na ptaszku wągry od krasuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toz to dzieci zniszczone przez alkohol,prochy i komputery.Rodzice nie potrafili zapanować nad dwójką synów,porobili jeszcze kilkoro i ciekawe teraz kto będzie paczki pod celę wysyłał.Panienki (te od piwa) czy kumple? Tatuś tego jednego to pod swiatłami ciągle z menelami stoi. Eh panienki to już innych obracają a oni swój frazes JP pokażą pod celą.Cwaniaczki po wódce,za kratkami głosniej oddychać będą się bali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAH PRZECIEZ TO JAKIES DZIECI-JEDNOSTRZAŁOWCY Kim był ten policjant, ze nie dał rady dzieciom ? ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jak ja bym Cię skroił to twoje organy by się nie jednemu przydały bo z takiego deb***a to już normalnego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kare smierci dla takich skur...synów!!!!!!!!!!!! za napaść na policjanta... ja bym ich wywiózł do lasu i zastrzelił dać im nauczke i przykładnie ukarać ... Dla mnie to zwykłe ścierwo jest nie człowiek ... coraz więcej takiego ścierwa się robi w polsce , bo państwo na to pozwala zamiast karac surowo ... tak jak mówiłem ja bym im kulke w ryj i po sprawie ścierwa tak tylko się traktuje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...