Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek: Kierowca busa wpadł w poślizg, wjechał w autobus

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 09:59 Powrót do artykułu
Baran to Ty jestes. Tylko bierzecie pod uwage ze predkosci nie dostosowal. Wstyd. A pomysleliscie o tym ze samochod juz ruda lecial i stan jego byl okropny? Ale co was to obchodzi najwazniejsze jest tylko ze niby za szybko, za szybko. Sam jezdzisz szybko. Nawet jak masz predkosc 40/30 to i tak mozesz zmi poslizgu nie wyjsc. A ja dam sobie reke uciac i moge Ci gwarantowac ze kierowca busa mial problem zdrowotny, najprawodopodobniej zaslabl w czasie drogi. Jestescie gnidami. Nie oszczedzacie sobie slow. A pomysleliscie co czuje ta rodzina? Banda idiotow i nic wiecej. Zycie rozne plata figle, nie zycze wam tego ale mozecie isię doznac tego samego. I skonczcie te zalosne wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda faceta. Dramatycznie wygląda ten rozrzucony chleb... [']['][']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto z piekarni i niestety jak większość w tej branży padlina aż miło, na letnich oponach zapewne i skutek jest jaki jest szkoda chłopa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą i wiem w jakim stanie są drogi tak okropnym o tej godzinie nie odśnieżone ale skoro jest ślisko jade wolno czasem 20/30km/h a tu mam kawałek prostej gdyby jechał powoli nie doszło by do tego taka jest prawda a ducato musiało być w bdb stanie skoro złamało sie w pół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka ale tak to jest jak sie jeździ u prywaciarza - brak opon zimowych itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt,w piatek nie byla zaciekawa.. tym bardziej ze zapowiadali burze sniezne... wiatr byl ok 60-80 km/h (sama odczulam jak rzucalo samochodem gdy wyjezdzalam w trase) drzewa powalone, lod na drogach, opady sniegu... nie wzieliscie pod uwage ze przyczyna moglobyc jakies zwierze.. tam jest chyba odcinek drogi, gdzie zwierzaki lubią pobiegac... nie obwiniajcie kierowcy busa dopoki policja nie wyjasni sprawy do konca. ps. szczere kondolencje dla rodziny... i wytrwalosci i szybkiego powrotu do zdrowia dla kierowcy autobusu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...