Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a baran polocjant co stał na rondzie w puławach i blokował ruch kazał mi jechac do lublina przez zyrzyn a mozna w takim razie było pojechac przez młynki. Nic mi sie nie stało ze nadrobiłem troche km ale swiadczy to o naszych szanownych policjantach. Postawisz takiego jednego i drugiego, stoja jak kołki pieprza głupoty, albo nie doinformowani albo nie mysla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się Tobie stało,że pojechałeś przez Żyrzyn.Przejechałeś szybko i prosto,a tak zapire... byś po zadupiach i oglądał krowy,chyba,że Ciebie to rajcuje to sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla rodziny [*] Moje pytanie dla drogowców, kiedy zamierzacie wymalować pasy rozdzielające jezdnie aby kierowca miał punkt odniesienia wieczorem czy jeszcze jedzie po własnym czy już po przeciwległym pasie, a już najgorsze czy nie zbliża się do pobocza gdzie właśnie może poruszać się pieszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze pasy, po drugie umiar w prędkości, po trzecie niewidoczni piesi, a w takich warunkach atm. jak mgła i śliska nawierzchnia nie trudno o wypadek. I akurat mało mnie obchodzą wasze objazdy i to jak sprawowała się policja. Zginął człowiek, a można było temu zapobiec. Poprzez skupienie, uwagę kierowcy, przestrzeganie przepisów, prawidłowe oznaczenia na jezdni i jakże banalne odblaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA FARBĘ NIE MA NA ZNISZCZONE ZNAKI WCALE ALE NA GŁUPKOWATĄ DZIELNICE HOLENDERSKĄ SĄ I TO DUŻE PIENIĄDZE - ALE Z TYCH PIENIĘDZY TEŻ MOŻNA SIĘ NIE ŻLE OBŁOWIĆ CO BONZOWIE MIASTA PUŁAWY NIE OMIESZKALI ZROBIĆ.A WŁADZOM MIASTA PROPONUJĘ ZNALEŚĆ GŁUPKOWATYCH SPONSORÓW I ZROBIĆ W CAŁYM MIEŚCIE - WYSEPKI - RONDA - SZLABANY I PIJANYCH POLICJANTÓW LEŻĄCYCH NA ULICACH - Takie mamy władze - -ale aleja partyzantów FLAGOWA ulica pozostaje tak samo jak 40-lat temu WSTYD P .PREZYDENCIE PUŁAW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy tu mówicie o drogach, a tu zginą wspanialy i ehh kochany chlopak, za którym tak bardzo tęsknię, niech się walą wszystkie mosty i niech nie będzie pasów, ale niech mi zwrócą Łukasza....;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze współczuję rodzinie i znajomym. Chciałbym pomóc rodzinie Łukasza. 696-272-922 Marcin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...