Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w Puławach. "Czujemy się upokorzeni decyzjami rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
Obserwer weź się do roboty zamiast obserwować swoich sąsiadów, to też cię będzie stać na samochód ze średniej półki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im źle w puławskich szkołach to niech się w medicalu zatrudnia, zobaczą jak wygląda praca za psie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trolle za pensyjkę od jak się domyślam pisowskich posłów siedzą i wypisują paszkwile, co jeden to głupiej. Was to jednak trudno było w szkole czegoś nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trolle za pensyjkę od jak się domyślam pisowskich posłów siedzą i wypisują paszkwile, co jeden to głupiej. Was to jednak trudno było w szkole czegoś nauczyć.
 Zapewne Wicik im zapodaje te teksty. Sam dał już popis na FB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie 3 tyś. Netto za 18 h tygodniowo i jeszcze mało? To niech nauczyciele idą do łopaty albo w pole i zobaczą jak trzeba pracować na 1500 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nauczycielom tak źle niech zmienią zawód i idą do biedronki na kasę. Może będzie im tam dobrze i nie będą narzekać na swoją pracę. A tak tylko prześladowanie ucznia, dzieci mają niechęć do nauczycieli. Pracujecie tylko po to żeby wypłaty brać i zadawać do domu prace bo zajęć wam się nie chce prowadzić. Zacznijcie pracować po 8h dziennie i pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zastanowić się nad zmianą pracy. Nauczyciele, skoro tacy źli, niech idą do Biedronki. Wtedy "zobaczą". Tylko czy drodzy rodzice chcieliby aby uczyła ich dzieci obsługa supermarketów??? A może sami by spróbowali???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nauczyciele chcą więcej kasy niech idą na uczelnie wyższe, tam więcej płacą. Albo szukać lepiej płatnej pracy w innym zawodzie nikt wam bramek nie zamyka. Będziecie pracować po 12 h i zarabiać 5 tyś. Netto nauczyciele mają wolnego więcej niż my urlopu i płatne za każdy dzień siedzenia w domu, plus dodatki i 13-stki. Jeszcze mało i mało. A za korepetycje wystawiacie faktury czy paragony? Skarbówke informujecie o lewych dochodach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, nie warto tych komentarzy czytać. Każdy wpis pewnie zgodnie z tradycją jest sponsorowany. Kiedyś kosztował ok. 2,5zł. Teraz nie wiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić warunek ale wracają do pracy z 15% podwyżka jak nie pasuje dyscyplinarne pozbawienie pracy i niech szukają lepszych ofert pracy tylko czy się do czegoś innego nadają myślę że wtedy dopiero zrozumią co traca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele jak wam zle to odchodzcie do innych prac bardziej platnych. W Pulawach pracuja inzynierowie ktorzy za 48 godz. tygodniowo zarabiaja tak jak wy za 18 godz. czyli 3 tys netto. A urlopu maja 26 dni w roku nie tak jak wy. 3 mce laby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chodziłem do szkoły gdzie uczyli mnie prawdziwi NAUCZYCIELE to nie musiałem pobierać korepetycji, a teraz Ci "biedacy" od początku nauki zalecają korepetycje!! Albo nasze dzieciaki zdurniały albo "biedacy" uczyć NIE POTRAFIĄ. Powinni się przekwalifikować , może na kasie w Lidlu czy Biedronce będzie im lepiej szło??!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech któryś nauczyciel w końcu PIT-a pokaże? Przecież nic nie ukrywają?! Bo te paski, które oni pokazują nie wiem czy wiecie co na początku miesiąca aca zasadnicza i na końcu miesiąca druga pensja dodatki itp. Byłam nauczycielem i wiem coś na ten temat. Nie pasowało mi, więc się przebranzowilam. I naprawdę nie mogę patrzeć już na Broniarza i robiących z siebie męczenników nauczycieli.....macie wiele innych plusów w tej pracy i spróbujcie to docenić! No pewnie większość z nas chciałby zarabiać po 8 tys. I mieć w sumie 3 miesiące wolnego. I niech mi nikt dalej nie wciska: że wywiadowki, rady pedagogiczne, przygotowywanie się (w dobie internetu nie rozsmieszajcie mnie gdzie gotowe są testy i klucze do nich i inne....) daje do myślenia tym co dalej tak bardzo Popierają!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje 280 godzin w miesiącu za dwa tysiące dziękuję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele chętnie będą pracować po 8 godzin w szkole, bo nie będą przynosić pracy do domu. Niestety nie jest to na razie możliwe ze względu na olbrzymie koszty wprowadzenia tego systemu (dla każdego nauczyciela osobne pomieszczenie, wyposażenie w komputer, drukarkę itp.). A tak muszę targać kilogramy sprawdzianów do domu, drukować różne prace z prywatnej drukarki i komputera, kupować drobne przedmioty potrzebne, np. do dekoracji za własną kasę, itd... Urlop 26 dni do wybrania wg uznania, np w maju. Chyba nie masz pojęcia o pracy nauczycieli albo jesteś złośliwy lub zawistny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz korepetycji. Nauczyciel ma nauczyć ucznia w szkole, tak jak kiedyś było. A jak nie nauczy, czyljego uczniowie osiągną kiepskie wyniki, to mu podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pojęcie bratowa jest nauczyciekla nawet drukarki nie ma w domu więc o czym mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jak mi nauczyciel powie że w niedzielę powinny być markety otwarte to mnie krew zalewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałbym pracować 18 godzin w tygodniu, mieć wszystkie ferie i święta wolne i 2 miesiące wakacji. Niestety pracuję w prywatnej firmie, mam 26 dni urlopu, przy czym pracodawca nie daje mi dodatkowych dni wolnych np 2 maja albo na piatek po Bożym Ciele. Trzeba jednak przyznać, że nie robi problemów z wzięciem urlopu w tych dniach. Niemniej jednak wolne w ramach urlopu. W ostatnim tygodniu do pracy wyjechałem w niedzielę o 18 a wróciłem w piątek po 20.  Nie narzekam bo wiem z czym wiąże się moja praca. I też wymaga studiów, doświadczenia, przygotowania się do niej i szkoleń, które robię często poza godzinami pracy wymaga też użerania się z często upierdliwymi klientami, którym się wydaje, że jak płacą duże pieniądze to przyjedzie cudotwórca i rozwiąże problemy. Nie mam jednak rocznego pełnopłatengo urlopu na podratowanie zdrowia. Zapomniałem dodać, że oprócz pracy muszę też dojechać bagatela 40tyś km rocznie. Praca dobrze (ale bez przesady) płatna. Zapraszam chętnych nauczycieli.
A Ja zapraszam do pracy w szkole!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo Nauczyciele jesteście najniebezpieczniejszą dla rządu PiS grupą zawodową gdyż potrafiliście się zjednoczyć i bronić nasze dzieci i młodzież przed szaleńczą i niszczącą naszą oświatę deformą edukacyjną pana Prezesa ,którego poglądy reprezentuje pani Zalewska.Po ponad trzech latach zamordyzmu w wykonaniu PiS ktoś wreszcie odważył się przeciwstawić tej władzy ,której głównym celem jest dzielenie Polaków na sorty,prawdziwych lub nieprawdziwych patriotów, okazywanie pogardy osobom z niepełnosprawnościami,kłamstwami i propagandowymi sloganami tzw. Telewizji Kurskiego.Zawód nauczyciela zasługuje na szacunek ,godne wynagrodzenie,większą samodzielność i realizację mądrego apolitycznego programu nauczania.Szanowni Państwo walczycie o godność tego zawodu i swoją własną pokazujecie nam wszystkim swoją odwagę,kulturę i mądrość.Jestem dla Państwa pełen szacunku i uznania. P.S.A trole mają nadliczbówki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...