Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy z odpalonymi racami wzdłuż drogi. Niezwykła uroczystość pod Puławami [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2020 r. o 18:45 Powrót do artykułu
PSP powinna się pobudować po tej stronie Wisły w niedalekiej przyszłości a także Policja Szpital i przydałbym się most w okolicach Sadłowic do Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kibole! Z racami na droge! O zgrozo, w takiej ulozonej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za pirotechnike pewnie PZPN nalozy kare w pstaci zakazu wyjazdów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat nie dolozyl na stadion to ruch kibicowski wyszedl na ulice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSP powinna się pobudować po tej stronie Wisły w niedalekiej przyszłości a także Policja Szpital i przydałbym się most w okolicach Sadłowic do Puław
 Ee tam. Zaorac i inwestowac w truskawki! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie zabawy nie przyczyniają się do ocieplenia klimatu i zanieczyszczania powietrza ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za paliwo wypalone w wozach strażackich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nas po trochu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowość komentarzy daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowość komentarzy daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowość komentarzy daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób chyba zazdrość bierze a ciekawe na kogo czekacie jak się pali jest powalone drzewo macie wypadek drogowy więc o troszkę rozwagi w komentarzach proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afryka i to ta z przed wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Ciebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COŚ co powinno być normalnością w normalnym kraju jest traktowane jako dar od Boga... smutne to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo moje poczciwe Opatkowice , skąd pochodi moja śp. Babcia i mam tam pole :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...