Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejna wyższa szkoła psiego gówna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
kolejna wyższa szkoła psiego gówna...
No co, jest wolny rynek, jedni chodzą się leczyć do lekarza, inni do znachorki, tak samo tu. Jedni uczą się na UJ, UW czy AGH, a inni zdobywają wiedzę w Uniwersyteckich Miastach: Biłgoraju, Puławach, Rykach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
kolejna wyższa szkoła psiego gówna...
Czasem większe "psie gówno" jest na takim UJ niż w takich mieścinach..bo one żeby się wybić muszą się starać a taki UJ..no co.nikt nie uwierzy ze tam kiepsko kształcą..w końcu to UJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem, że Rektor ma poważne problemy finansowe - i szuka pieniędzy dla szkoły ale nikt mu snie chce dać ? Ciekawe czy to prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek napisał:
A ja słyszałem, że Rektor ma poważne problemy finansowe - i szuka pieniędzy dla szkoły ale nikt mu snie chce dać ? Ciekawe czy to prawda ?
a co maja prywatne pieniadze rektora do szkoly? a slyszales o umcs? najbardziej zadluzona szkola w polsce!!!super co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałam, że szkoła nie problemów finansowych ale przez kryzys musi oszczedzać..tak jak wszyscy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...