Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówki 2018 w Puławach. Pierwszy taki bal

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Pierwsze loszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne, że najmniej zgrabna odsłania najwięcej. Ogólnie makijaż mocno postarza te maturzystki; przez wątpliwie podkreśloną urodę budzi skojarzenia z tirówkami. Dziewczyny, te zdjęcia zostaną na lata! Bal maturalny to nie rynek handlu ciałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach mody na długie suknie nie widać - natomiast brak gustu jak najbardziej. Jedna ma sukienkę za dużą drugiej spada z biustu, trzecia zbyt krótką uwidoczniła obfite udka, czwarta urwała się z baletu. Tylko ta w granatowej dobrze dobrała sukienkę, ale zepsuła look kolczykami, robiąc z siebie choinkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem na studniówce i nie poszedłbym także teraz. Dlaczego? Nie rozwalajcie mnie..... zabawa z nauczycielami to jak impreza z mamą i tatą..... wujkiem i ciocią, babcią i dziadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na imprezie na litere d...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstarzałe panie po czterdziestce i piędziesiątce w przykrótkich sukienkach zdegenerowana i zdemoralizowana młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...