Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najwazniejsze, ze ich stan jest coraz lepszy... teraz na szczescie sa takie zabezpieczenia, ze w przypadku takich wypadkow nie ma takich akcji jak kiedys... zreszta ostatnio w zakladach wprowadzano dodatkowe zabezpieczenia przy instalacjach, zeby ryzyko wypadkow jeszcze bardziej zminimalizowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muj kolega mówił że wy tam w tych azotach to uzywacie amoniaku zamiast amfy,że to prawie tak samo działa!i jak to jest?w niedziele chłopaki pszegieli pałe i tak to wygladalo,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIESZ CO PISZESZ, NIE OPOWIADAJ GŁUPOT.NIE WIESZ JAK JEST. WIEDZĄ CI CO NARAŻAJĄ TAM DLA NAS ZDROWIE I ŻYCIE, DLA NAS PRACOWNIKÓW ZAKŁADÓW AZOTOWYCH. PRAWDA JEST TAKA ZE INSTALACJE MOCZNIKA SĄ BARDZO STARE, I TO NA NICH NAJCZĘŚCIEJ DOCHODZI DO AWARII, Z RESZTĄ JAK MOŻE NIE DOCHODZIĆ DO AWARII NA NAJSTARSZEJ INSTALACJI W ZAKŁADACH, LICZĄCEJ PONAD 50-LAT???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi głupek z głupkowa napisał:
Muj kolega mówił że wy tam w tych azotach to uzywacie amoniaku zamiast amfy,że to prawie tak samo działa!i jak to jest?w niedziele chłopaki pszegieli pałe i tak to wygladalo,
Niech twój kolega ci przyniesie trochę tego amoniaki i jebnij sobie tylko tak dobrze żebyś cały słownik ortograficzny opanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek morda bo ci huja w cipke curki wsadze albo usta IP TWOJE MAM ZNAJDE I BEDE RUHAL asz zaruham na śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi głupek z głupkowa napisał:
Zenek morda bo ci huja w cipke curki wsadze albo usta IP TWOJE MAM ZNAJDE I BEDE RUHAL asz zaruham na śmierć
deb***U IMBECYLU PROSTAKU jak ci zal ze jestes na garnuszku rodzicow i nie masz pracy to idz do szkoly analfabeto i siedz cicho bo to wstyd pisac tak jak ty BARANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy prawie codziennie ćwiczą w Azotach. Czyżby wówczas masek nie mieli jak prawdziwa akcja przyszła? Dziwne to... albo niechlujstwo i fuszerka, albo sprzęt wszystkim 5-ciu zawiódł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi głupek z głupkowa napisał:
Zenek morda bo ci huja w cipke curki wsadze albo usta IP TWOJE MAM ZNAJDE I BEDE RUHAL asz zaruham na śmierć [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1343770455' post='659513'] deb***U IMBECYLU PROSTAKU jak ci zal ze jestes na garnuszku rodzicow i nie masz pracy to idz do szkoly analfabeto i siedz cicho bo to wstyd pisac tak jak ty BARANIE.
Zgłoś na policję. Co do posiadania posiadania IP, to samo mozna powiedzieć o głupim głupku z głupkowa. Za taki wpis w mig namierzą głupka i za groźby karalne pierdnie przecudnie. Te wpisy powyżej to dowód w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wypadek wydarzył się już po akcji sama akcja przebiegła pomyślnie i byli w butlach z powietrzem. Gdy już zneutralizowano wyciek rurociąg pękł . Dobrze że jest straż na ZA inaczej nie wiadomo jak by się to skończyło. Dużo lepiej się pracuje wiedząc że jest ktoś kto w razie czego szybko pomoże. Widziałem strażaków w czasie pracy u siebie na wydziale i muszę powiedzieć że to super wyszkoleni ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi głupek z głupkowa napisał:
Zenek morda bo ci huja w cipke curki wsadze albo usta IP TWOJE MAM ZNAJDE I BEDE RUHAL asz zaruham na śmierć
OTO PRZYKŁAD ANALFABETY-PRZYGŁUPA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...