Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Nałęczowie dostanie nowy sprzęt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 09:33 Powrót do artykułu
Autor powinien się odrobinę dokształcić co do Nałęczowskiej Służby Zdrowia... SPZOZ to jest Przychodnia w Nałęczowie, a nie żaden szpital... Szpitale są trzy - Kolejowy (podlega pod Urząd Marszałkowski), Kardiologiczny (podlega pod Uzdrowisko Nałęczów) oraz IKARDIA (kardiologiczny - prywatny)... Jeżeli Urząd Miejski ogłasza przetarg - to ma doposażyć SPZOZ Przychodnię przy ul. Kolejowej. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I od razu lepiej :) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziu... znowu „dałeś ciała”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będąc burmistrzem tego miasta pakowałbym w Opiekę zdrowotna plny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzdrowisko Nałęczów to żadne uzdrowisko. Pani Siwińska nie powinna być lekarzem. Co więcej nie powinna mieć kontaktu z ludźmi. Jakim prawem ta osoba tam pracuje? Ma do czynienia z osobami po traumatycznych doświadczeniach A traktuje ich z pogardą, chamstwem,brakiem kultury. Wstyd dla całego środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...