Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tak nagle dyrektor taki prawy i sprawiedliwy się zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY REDUKCJA W SZPITALU KRAŚNICKIM?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny pan dyrektor podobno stwierdził, że jest za dużo pielęgniarek. To ja zapraszam szanownego pana dyrektora na oddział dziecięcy do opieki nad dziećmi, wśród których często są dzieci niepełnosprawne, które wymagają o wiele większej uwagi i pracy, niż dzieci sprawne. Miał pan kiedyś do czynienia z takim dzieckiem coś więcej niż tylko patrzenie? Jeśli nie - zalecam szerszy kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo to jest o pana dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie jest za dużo personelu?Jak na nocnym dyżurze jest jedna pielęgniarka na cały oddział np.wewnętrzny to nawet nie ma czasu dla pacjentów potrzebujących w danym momencie pomocy zazwyczaj ludzi starszych i niesamodzielnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie tu powstaje pytanie dlaczego z oddziału wewnętrznego tworzy się oddział geriatryczny, a wręcz zakład opiekuńczy. Ciekawe jaką kwotę dyrektor ściągnął z pacjentów leżących "hotelowo" w szpitalu? To jeden z jego punktów naprawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach zajrzał w oczy dyrektorowi? Tak się zapędził w naprawie szpitala że na wynagrodzeniu dla zatrudnionej przez niego kancelarii prawnej odbiją się oszczędności? Póki co każdy zwolniony do tej pory przez dyrektora pracownik składa sprawę do sądu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle tylko ni ma piniendzy i ni ma piniendzy.... i tak w koło wojtek... do usranej śmierci - naszej i szpitala.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.