Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taki był 2016 rok w Puławach. Nasze podsumowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Jeśli chodzi o nowy fragment ulicy Norwida otwarty dla ruchu to nie rozumiem tego "wykonania" - gdy się patrzy na osie wysepek w jezdni np. od strony ul. Norwida - to nie są w osi, ale przesunięte względem siebie o parę ładnych metrów. "Dzięki" temu skręcający w lewo z ulicy lubelskiej mają mały problem, gdy na środku skrzyżowania spotkają się dwa samochody chcące skręcić w lewo jednocześnie - jeden nadjeżdżający od strony miasta, a drugi od strony Lublina.... bo zwykle zjeżdża się na pas w środku skrzyżowania (w ulicy Lubelskiej). I co? Oba zjada na ten pas i tak naprawdę aby skręcić muszą jechac chcwilę pod prąd ulicą Lubelską. Kto to odebrał?..... chyba na oko. Partacze. Odbierali miesiąc, a i tak jest do kitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozłożono kulturę i POK DOM CHEMIKA. trzeba odwołać Prezydenta miasta i dać rządzić młodym z poza układów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie profesorsami nauczycieli w czartorychu to jakaś parodia. Ci ludzie naprawdę mają tytuły profesora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...