Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

telewizory w puławskich emkach?

Utworzony przez jill84, 8 kwietnia 2010 r. o 11:42
Czy słyszał ktoś może o pomyśle jednej z puławskich firm zajmujących się reklamą (niestety nie pamiętam nazwy) żeby w autobusach MZK zamontować telewizory? Czytałam, że miały się pojawić w naszych emkach już na wiosnę. Póki co jeszcze się na nie nie natknęłam- a szkoda:( Fajnie by było móc podczas codziennej nudzącej podróży pooglądać jakiś program. Widziałam już podobne ekrany w Warszawie i Krakowie. Świetna sprawa. Ciekawe czy u nas się ich doczekamy, czy pomysł się nie przyjął... Wiecie coś na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł może i niegłupi ale znając Puławskie realia raczej się nie przyjmie. Nie znam żadnej firmy w Puławach która mogła by się tym zając, chyba że inicjatorem jest jakaś duża Agencja reklamowa np. z Lublina albo Wawy. Gdzie słyszałaś taką informację? Szukałem w necie i nic nie ma na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majkel napisał:
Gdzie słyszałaś taką informację? Szukałem w necie i nic nie ma na ten temat.
Czytałam artykuł w internecie, chyba w styczniu. Teraz nie potrafię go znaleźć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CHCĘ TAKIE NA LINII 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę szukałem info na necie i znalazłem potwierdzenie: www.tvemka.pl, pisałem do właściciela strony i potwierdził informacje że od maja emkach bedą jeździły monitory. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie, którą podałeś jest informacja o 5 monitorach. Wiadomo na jakich trasach będą jeździły? Szkoda, że nie w każdej emce No i ciekawe czy nie zawalą nas reklamami. Widziałem takie monitory w Rzeszowie. Tam wyświetlali komunikaty o zmianie w rozkładzie jazdy autobusów, leciała prognoza pogody, kampanie PCK, ogłoszenia o wydarzeniach kulturalnych w mieście(mecze, koncerty, repertuar kin itp). Reklam też było sporo, ale oglądało się fajnie. Przynajmniej człowiek nie musiał się gapić za okno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałem na Włostowice i rzeczywiście jeden monitor był zamontowany ale nic na nim nie leciało. Albo jeszcze nie działa albo już zepsuty. Może i nie głupi pomysł z tą telewizją. Zależy od programu jaki puszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje z kim trzeba się kontaktować w sprawie reklamy? Ile takie coś kosztuje? Szukałem na internecie ale nigdzie nie ma kontaktu do firmy, która się tym zajmuje... Z góry dzięki za jakieś odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...