Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tężnia solankowa powstanie w Puławach. Lista pozostałych inwestycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 12:25 Powrót do artykułu
Jeśli już to "Małpi gaj W Marinie a nie NA". Najlepszy projekt czyli napis "Puławy" przy hotelu Izabela został uwalony przez radnych z pisu!! Pamiętajcie o tym wyborcy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe Puławy to Małpi Gaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się pytam dlaczego w dalszym ciągu budżet obywatelski ma możliwość finansowania takich instytucji jak szkoły kościoły itp? po ostatnich sytuacjach względem szpitala i przychodni miał byc zapis, że instytucje finansowane zewnętrznie (jak szkoły szpitale itp) i projekty ich dotyczące nie będą brane pod uwagę. żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam dadza teznie solankowe skoro powietrze zasyfione spalinami samochodowymi i przez Azoty? Nastepna pseudoinwestyvcja, na ktorej ktos z ratusza niezle zarobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tz. projekty obywatelskie to jeden ze sposobow na wyciganie / wyludzanie publicznych pieniedzy przez ludzi z ratuszy miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co w tym roku z BO zrobili Grobel wraz z radnymi PIS pierwszy raz w historii budżetu zbojkotowałem głosowanie. Nie mam zamiaru brać udziału w fikcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Azoty Puławy wybudują wkrótce kolejny blok węglowy to będzie taka tężnia, że hej. Najpierw pomyślmy jak przywrócić czystość powietrza w naszym regionie, a potem inwestujmy w tężnie i inne prozdrowotne napowietrzne miejsca gdzie można aktywnie i zdrowo spędzić czas, no chyba że w tężni będą maseczki przeciwsmogowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze,że do realizacji przeszedł projekt Bezpieczeństwo pieszych-inteligentne przejścia dla pieszych w Puławach.Autorowi projektu gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego z budżetu finansowane są inwestycje które są w obowiązkach zarządzających miastem ? gdzie są *** parkingi ? Grobel przychodnie na centralnej będzie remontował, a mieszkańcy mieszkający w obrębie przychodni nie mają gdzie parkować, a projekt odrzucony, miejsce jest i to nie mało, zaraz wybory i mam nadzieję że społeczeństwo puławskie pogoni Grobla i pisiorów bo już za dużo złego narobili w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość powietrza w Puławach wcale nie jest taka zła, w internecie są dane ze stacji pomiarowej przy ul. Karpińskiego 5. Stawianie tez bez poparcia faktami w komentarzach pod czyimś tekstem to najgorsza forma ignoranctwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie wierzę. Solanka jest najpilniejszą potrzebą? Brak inwestycji, brak perspektyw dla młodych ludzi, Marina bóg wie komu potrzebna, obes...any Park, ZERO atrakcji dla turystów, ZERO!!! I władza, i wyborcy w tym mieście są durni do kwadratu. Cóż, wyludnia się, miasto staruszków. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam Janusz skoro sami musimy dbać o bezpieczenstwo na przejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jakość powietrza wcale nie jest taka zła". I co z tego mam się cieszyć, bo nie jedt taka zła. Ja i moje dzieci chcą żeby jakość powietrza była dobra. Żeby walczyć z tym syfem, który jest przyczyną wielu chorób i zgonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Po tym co w tym roku z BO zrobili Grobel wraz z radnymi PIS pierwszy raz w historii budżetu zbojkotowałem głosowanie. Nie mam zamiaru brać udziału w fikcji" Ha ha ha. To nie bierz. Cudaku. Kogo to obchodzi? Nikt płakał nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tężnia solankowa w Puławach...Czy,aby nie jest to bez zasadne,jak to określił jeden z urzędników na spotkaniu mieszkańców.To będzie szkodzić środowisku...Najprawdopodobniej nie miał kompetencji co do konsultacji w tej spawie.No,ale mieszkańcy być może będą zadowoleni,być może ,bo radni mogą się jeszcze rozmyśleć i będzie tak jak z innymi projektami,że w Puławach nic nie powstanie z budżetu obywatelskiego.Oby realizacja projektu stała się faktem dokonanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tężnia solankowa to element turystyki podkreslajacej walory miasta. A czyste powietrze za chwile bedzie potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...