Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tir w rowie na obwodnicy Puław

Utworzony przez Gość, 24 czerwca 2013 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Raczej przed zjazdem nie wjazdem. Bo przed wjazdem do zakładów to raczej nie ma gdzie się przewrócić. Druga sprawa to co to jest TIR ? bo to nie jest samochód ciężarowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy nie mają obwodnicy... Skąd ten pomysł... Póki co mamy półobwodnicę, bo TIRy i tak przez miasto pakują aż do ul. Partyzantów, później na Warszawę, a na rondzie dopiero zjeżdżają na coś co kiedyś może będzie obwodnicą. ale znając nasz rudy rząd i jego chęć do inwestowania na Lubelszczyźnie (przypominam tylko walkę o s17) to możemy tego nie doczekać...
Ostatnio edytowany 24 czerwca 2013 r. o 08:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tam jest rów? Przecież leży na drodze... Język redaktora piszącego ten artykuł pozostawiam bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy nie mają obwodnicy... Skąd ten pomysł... Póki co mamy półobwodnicę, bo TIRy i tak przez miasto pakują aż do ul. Partyzantów, później na Warszawę, a na rondzie dopiero zjeżdżają na coś co kiedyś może będzie obwodnicą. ale znając nasz rudy rząd i jego chęć do inwestowania na Lubelszczyźnie (przypominam tylko walkę o s17) to możemy tego nie doczekać...
Święta prawda, Puławy nie mają obwodnicy ta na której wydarzył sie ten wypadek to obwodnica Góry Puławskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po naczepie widzę że to chyba jakiś ponadgabaryt był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"redaktor" za dychę co nawet 2 zdań nie potrafi poprawnie napisać, litości (cyt. "wywrócił tir wpadł do rowu")  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy jesteście ślepi czy tępi tak że wasz umysł nie funkcjonuje poprawnie. Na zdjęciu jak byk auto leży na jezdni a wy piszecie że wpadł do rowu !!!!! A i sprawdźcie sobie co oznacza skrót TIR. Jak można w dwóch zdaniach narobić tyle błędów.  A na dodatek "wywrócił tir wpadł do rowu"   Pewnie jak zwykle "jotem" pisał  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rowu to chyba wpadł pan redaktor... tekst napisany jakby był wczorajszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rowu chyba wpadło inne auto (drugi Tir?), którego zza wywróconego Tira ze zdjęcia nie widać.... dziś jechałem tamtędy i widziałem rozwalone barierki w miejscu, które jest na zdjęciu za przewróconym tir-em...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha może pisał to jakiś stażysta? tir jak tir, ale wyobraźcie sobie szkody jakie mogą wyrządzić megaciężarówki, osobiście jeszcze takiej na ulicy nie widziałem, ale już się boję co to będzie jak dojdzie do wypadku z jej udziałem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...