Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To koniec Tesco w Puławach. Ludzie stracą pracę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 09:20 Powrót do artykułu
a ku...y polityki pobrały niezłe prowizje za każdy supermarket niszczący polski handel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nad balcerowiczowską likwidacją "Społem" nikt nie rozpaczał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy sklepami stoją, nowa sieć zatrudni ludzi wygnanych przez Tesco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstał 10 lat temu. A może chodzi o to, że teraz byłoby trzeba płacić wyższe podatki? Bo pewnie dotychczas była "ulga". ;) może tak być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ku...y polityki pobrały niezłe prowizje za każdy supermarket niszczący polski handel
 Zejdź k*rwa na ziemię, super i hipermarkety by są i będą, więc dlaczego Polska miała by być od nich wolna? bo ty tego chcesz. Masz ochotę to kupuj tylko w sklepach osiedlowych, a ja chce mieć wybór czy w sklepie osiedlowym dla przykładu zapłacić 3,20 za kilogram cukru czy w super markecie 2,20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jbć Tesco. Chyba najdroższy supermarket w mieście. Żadna strata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej marketów w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstał 10 lat temu. A może chodzi o to, że teraz byłoby trzeba płacić wyższe podatki? Bo pewnie dotychczas była "ulga". ;) może tak być?
 Pisowsko januszowa rada miasta już któryś rok z rzędu nie  podnosi marketom podatków w Puławach. Niewytłumaczalne.prezenty.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory dorwały się w Puławach do koryta i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie już swoje wolne niedziele teraz będziecie mieć wolne całe tygodnie, a że podobno teraz jest rynek pracownika to sobie szybko znajdziecie prace. Podziękujcie tym, których żeście wybrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowosc komentarzy na dzienniku daje ludziom przeswiadczenie, ze moga wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzaja, wlaczaja sie w akcje hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką pracę ? Hahaha :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów drugie me to w Puławach super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory dorwały się w Puławach do koryta i wszystko jasne!
  Anonimowość komentarzy na dzienniku daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie kupuję w niedziele czy sobotę. Tak w ogóle to w zaden dzień nie kupuję. Więc wolna.sobota to pozamykam sklepy w.soboty a moze i w poniedzialek. Jak mi otwierają lodówkę to w niej jest wszystko wiec o co tyle.zamieszania. Lud ma odpoczywac i napawac się odpoczynkiem przy tvp. To posalem ja szeregowy kaczynski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TESCO opuszcza Polskę. Fajne te komentarze; wystarczy byle wiadomość a tu nagle tyle fachowców, tyle teorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstał 10 lat temu. A może chodzi o to, że teraz byłoby trzeba płacić wyższe podatki? Bo pewnie dotychczas była "ulga". ;) może tak być?
Pisowsko januszowa rada miasta już któryś rok z rzędu nie  podnosi marketom podatków w Puławach. Niewytłumaczalne.prezenty.pl
 To jakiś żart czy fake news?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstał 10 lat temu. A może chodzi o to, że teraz byłoby trzeba płacić wyższe podatki? Bo pewnie dotychczas była "ulga". ;) może tak być?
Pisowsko januszowa rada miasta już któryś rok z rzędu nie  podnosi marketom podatków w Puławach. Niewytłumaczalne.prezenty.pl
  Obniżą, obniżą, obniżą nam podatki! W  portfelu większy hajs, zostanie na wydatki i  puka i puka i puka ktoś do drzwi  STOP IMIGRANTOM to podpowiada mi!  Ref. Na KONFEDERACJE głos na pewno j eśli umiesz tylko liczyć bankroll n a KONFEDERACJE ja na pewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i się nie znam, może nie mam wiedzy na ten temat ale mogąc wyrazić tylko i wyłącznie swoje zdanie a przy tym nikogo nie obrażając chciałbym tylko nadmienić że kolejny market (lub galeria) handlowa to pomysł delikatnie mówiąc średni. Taki potencjał jaki ma ten plac wykorzystać możnaby na przykład na poszukanie inwestora i budowę przepięknego AQUAPARKU (z mnóstwem zjezdzalni, restauracji, basenów oto) rozrywka i kasa dla miasta w jednym. A tego uważam w naszym mieście brakuje i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. Niech spadają Angole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...