Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
***s://pl-pl.facebook.com/people/krzysztof-mi%c5%82aszewski/100004157136118
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć mu nogi , pusty łeb i jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Milaszewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrianna Czarniecka Małgorzata Miłaszewska Daraż dobrze wiedziałyście jaki on jest wiadome każdy popełnia błędy ja też brałam ale przyszedł czas kiedy przestałam bo zorientowałam się co to robi z głową każdy się lubi pobawić ale nie każdy wsiada po tym za kierownicę a tobie Adrianna nie współczuje bo mogłaś zawiadomić policję że zabrał ci kluczyki do samochodu bo znam go bardzo dobrze i wiedziałaś że jak sobie postanowi tak zrobi . A drugie wali cię po rogach bo ze mną też spał miłosierdzia dla niego nie powinno być bo dziewczynka będzie do końca kaleką a życie dopiero przed nią dokładnie powiem Ci kim jest twój konkubent z moją koleżanką też spał a o tobie opowiadał że tylko jest bo mieszkać ma gdzie i kase mu dajesz na alko tak że sama sobie zadaj pytanie z kim żyjesz i co robisz ze swoim życiem sama masz 2je dzieci i pomyśl sobie jak by tobie to się przydażyło !!! Ciężko ci było wziąść telefon i na policje zadzwonić ??? Nie !!!! Bo przecież wstyd na policje dzwonić jesteście siebie warte obydwie bo ty Małgożato tak że wiem jak traktujesz swoje dzieci chcesz grać Panią z pieniądzami a mieszkasz na kupę z psami i tylko śmierdzi na lkatce dosyć często słyszę jak dzieci traktujesz swoje i jak krzyczysz na męża na jego miejscu zostawiła bym cię i zabrała dzieci bo naprawde w pożądku masz męża a z Adrianną po imprezach podrywasz obcych facetów masz się za niewiadomo kogo a w żeczywistości sama robisz patologię w swoim domu żal !!!!! A dla braciszka jak największy wyrok i niech sobie przemyśli teraz jak wygląda jego całe życie !!! A ty Adrianna zastanów się czy warto bo tacy jak on się nie zmieniają max 1 misiąc a potem to samo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...