Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trąba powietrzna zerwała dachy pod Rykami

Utworzony przez wincent, 27 sierpnia 2010 r. o 22:02 Powrót do artykułu
oby tylko nad Tomaszowem jej nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nad Maziłami, nalepiej żeby nigdzie nie było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów trąba i jak zwykle w Polsce nie ma zdjęcia nie ma filmu , jak to jest że w czasach kiedy aparat czy kamera jest w każdym telefonie komókowym nie ma żadnych fotek. Coś mi się wydaje że te trąby nawet po kilka tygodniowo to tylko silny wiatr a nazwy trąba czy tornado urzywa się żeby efektowniej brzmiała relacja. Tyle że silny wiatr , huragan , tornado (trąba powietrzna) to zupełnie inne zjawiska pogodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaco napisał:
Znów trąba i jak zwykle w Polsce nie ma zdjęcia nie ma filmu , jak to jest że w czasach kiedy aparat czy kamera jest w każdym telefonie komókowym nie ma żadnych fotek. Coś mi się wydaje że te trąby nawet po kilka tygodniowo to tylko silny wiatr a nazwy trąba czy tornado urzywa się żeby efektowniej brzmiała relacja. Tyle że silny wiatr , huragan , tornado (trąba powietrzna) to zupełnie inne zjawiska pogodowe.
Jak chcesz coś napisać to weź słownik do ręki i nie używaj wyrazów z błędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Rykach i dzień przed tą trąbą powietrzną jeździłam tamtędy skuterem. A u nas w Rykach nic nie było słychać, a Swaty są bardzo blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaco napisał:
Znów trąba i jak zwykle w Polsce nie ma zdjęcia nie ma filmu , jak to jest że w czasach kiedy aparat czy kamera jest w każdym telefonie komókowym nie ma żadnych fotek. Coś mi się wydaje że te trąby nawet po kilka tygodniowo to tylko silny wiatr a nazwy trąba czy tornado urzywa się żeby efektowniej brzmiała relacja. Tyle że silny wiatr , huragan , tornado (trąba powietrzna) to zupełnie inne zjawiska pogodowe.
jak komuś zrywa dach z domu lub innego budynku to jemu w głowie robienie zdjęć i kamerowanie zastanów się co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...