Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia na przejściu dla pieszych. Nie żyje starsza kobieta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2017 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Kierująca była trzeźwa ale nie za bardzo rozgarnięta przy dojeżdżaniu do przejścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" nadchodzi godzina, kiedy wszyscy w grobach usłyszą głos jego; i wyjdą ci, co dobrze czynili, by powstać do życia; a inni, którzy źle czynili, by powstać na sąd. " - Ew Jana 5 ... " łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar; (9) nie z uczynków, aby się kto nie chlubił. (10) Jego bowiem dziełem jesteśmy, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych uczynków, do których przeznaczył nas Bóg, abyśmy w nich chodzili " - Efezjan 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI małolaci tak pędzą, bez opamiętania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna nie zauważyła. Tragedia ogólnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
76 lat, refleks i czas reakcji już nie ten. trzeba teraz szczególnie uważać bo dziadki wyciągają samochody i jadą na cmentarze stwarzając zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam 100 metrów od tego przejścia. Tam pędzą prawie wszyscy minimum 100/h. Kiedyś musiało się to zdarzyć. Policja kontroluje od wielkiego dzwonu no i we Wszystkich Świętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jak gdzie, ale koło cmentarza stoją często z suszarką. i dobrze. teraz będą stać częściej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wieku 75 lat zapisałem sie kurs instruktora nauki jazdy, po pierwszym dniu byłem przerażony, pierwszy test pokazał prawie wszystkim kursantom, że niewiele wiedzą. kurs skończyłem z wynikiem b dobrym, robiłem go dla siebie żeby kogoś nie skrzywdzić. Rób to co ja, zawsze jedź prawym pasem 50 km/godz. 20 m przed przejściem przenoś nogę z gazu nad hamulec i nigdy nie najedziesz pieszego. Pamietaj, jadąc przwym pasem nigdy nie będziesz wyprzedzał przed przejściem na przejściu itd. zawsze będziesz w lepszej sytuacji. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się po raz kolejny zapytam jak długo te stare trufle będą samochdami jeździć tu 76 latka wcześniej gdzieś 87 latek kogoś zabił do jasnej pogody w takim wieku dziadyga niech wnuczkom skarpetki robi albo rowerem i to najlepiej wokół bloku anie samochodem ludzi zabijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 60 ce co 2 lata egzamin z jazdy zaswiadczenie od lekarza o sluchu i wzroku i psychotesty.a swoja droga ci mlodzi co w Pulawach zdaja tetaz to wola o pomste do nieba ich jazda.bezmyslna obsluga samochodu jazda na pamiec i predkosc zwlaszcza na osiedlowych uliczkach jak na lubelskiej.strach nawet po chodnikach chodzic.BLAD ze na prawko mozna zdawac w Pulawach.za male miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to, to. Cierpiący na bezmózgowie młodzieńcy powinni biegać, lub co najwyżej jeździć ma rowerach, a nie aczfureczkami lub ałdicami ludzi zabijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. W biały dzień, jechała pasem przy krawędzi jezdni. Starsi ludzie nawet jak jej "wtargneli" to i tak będzie wina kierującej autem bo w PL jest przepis, że Pieszy to Święty na pasach jest. Nie ma przepisu o nakazie zatrzymania jak pieszy stoi przy krawędzi jezdni, ale jak już wejdą - to zawsze jest wina kierowcy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto zmarłych się zbliża. Co za tragedia dla męża tej pani, która nie żyje. Tyle lat razem i jedna chwila nieuwagi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
CI małolaci tak pędzą, bez opamiętania...
 76 lat ma pani kierowca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małżonkowie przyjechali ze śzczecina na groby bliskich ...tylko jeden wróci do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZAD WPROWADZA NOWE ZASADY PRZEGLADOW AUT .MOZE WIEK KIEOWCY OGRANICZYLI BUSMY DO 65 ROKU ZYCIA PLUS DODATKOWE BADANIA JAK DLA ZAWODOWYCH KIEROWCOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczep się o starszych ludzi - najwiecej wypadków powodują młodzi!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...