Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Dęblinie, 22-letni kierowca spłonął w samochodzie

Utworzony przez preczwiesniakom, 15 stycznia 2015 r. o 22:26 Powrót do artykułu
To był żołnierz, oby salutował teraz Bogu... Czytając niektóre burackie/cebulackie wpisy dochodzę do wniosku, że w ogóle nie macie pojęcia o czym piszecie. Zginął MŁODY człowiek!! Poza tym 'poprawni' kierowcy czy wy w ogóle wiecie, co to jest poślizg, czy POŻAR auta?? Nie sądzę! W dodatku mój ojciec miał kiedyś dachowanie, a jechał przepisowo!!!! OCENIACIE A GÓWNO WIECIE. Wyrazy współczucia dla rodziny, kolegów z wojska i przyjaciół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to bylo 50/90/120km\h nie wygladalby ten samochod aż tak... A ślady wypadku są 100m przed tym drzewem na który sie zatrzymal. Wiec nie brońcie nikogo. Wiadomo człowiek żal rozpacz itp. Rozumiem. Ale żeby jeździć trzeba miec rozsadek. Oczywiście wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję rodzinie chłopaka ... Niech to będzie przestroga dla wszystkich !!!  Nikt mi nie powie, że  jechał przepisowo, z rozmowy z kolegą strażakiem będącym na miejscu wypadku  wynika, że jechał z zawrotną prędkością. Więcej rozumu za kierownicą koledzy i koleżanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co nie macie racji zamknijcie te mordy!sa różne nieszczęścia ! nie wiecie czy zaslabl czy wina czego innego było ! czemu ludzie są tacy zawistni! każdego może spotkać nieszczęście!!niech spoczywa w spokoju ! może samochód nawalil może to może tamto. tego nie'wiemy,ale nie wolno osądzać , a tym bardziej ubliżać osobie zmarłej . ciekawe jacy byście byli cwani jak by taka tragedia spotkała waszego bliskiego . trochę zrozumienia i pokory ludzie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu TRAGEDIA! A  miało być tak pięknie-przyszły pilot i oficer. Niestety Bóg wyznaczył mu inną drogę. Wyrazy współczucia dla rodziców,rodziny,dziewczyny oraz najbliższych. Pokój jego duszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziców oraz sióstr. Wydaje mi się,że co niektórzy powinni się zastanowić co piszą lub pier....ąć sie w pustą głowe zanim coś wytrolują na forum,to tylko świadczy o was i waszej kulturze. Wiem, że wczoraj o tej porze było tam bardzo ślisko  do tego jeszcze las,teren bagienny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wyznaczył sobie taka drogę. Nie bóg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wy wiecie jak było, nikt nie umiera wcześniej niż jest mu to pisane znałem tego chłopaka to nie był pirat a rozsądny człowiek. A co niektórzy  niech pomyślą trochę zanim coś napiszą szczególnie ten RABBINLADEN  przykład polskiej patologii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój. Nie znacie człowieka a oceniacie. Spójrzcie najpierw na siebie a nie wypowiadacie się na kogoś temat. Wyrazy współczucia dla rodziny i dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz z (...) jechalem samochodem, byl to chlopak, ktory naprawde jezdzil ostroznie. Byl uczulony na glupote innych, czesto zwracal uwage kiedy robili cos nieodpowiedzialnego bedac przy tym milym, nigdy nikomu krzywdy nie zrobil. Swiec nad jego dusza Panie. 
Ostatnio edytowany 24 stycznia 2015 r. o 17:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspolczucia dla rodziny, bliskich i dziewczyny. Byl bardzo fajnym chlopakiem. :"(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się, musiał jechać ze znaczącą prędkością, ale czy każdy inny nie jechał by z podobną? Prosta, równa droga, jezdnia sucha i dodatnia temperatura, sam staram się jeździć bezpiecznie ale kiedy jest jak i gdzie przycisnąć często to robię. Każdy jadący tam nie miał by mniej jak 100km/h. (...) po prostu nie miał szczęścia, przyczyną mogło być wszystko od samochodu z przeciwka przez oponę itp. Znałem go i nie był to człowiek narwany czy wariat. Ludzie piszący negatywne komentarze mają po prostu mało wyobraźni i sami nie jeżdżą samochodami albo są po prostu zawistnymi, naładowanymi negatywnymi emocjami popierdółkami próbującymi podbudować swoje ego. I żadne pisanie wyrazów współczucia czy wstawianie jeszcze durniejszych świeczek, nic nie dadzą. Po prostu się za niego pomódlcie, to jedyne co teraz możemy zrobić dla niego.
Ostatnio edytowany 24 stycznia 2015 r. o 17:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę często tą drogą do pracy na Warszawę i wczorajszego wieczora również jechałem około g. 23:00 i widziałem tą tragedie szok. Ta trasa od krzyżówek w Moszczance do samego Dęblina to prosta w miarę niedawno odremontowana droga która korci żeby się szybciej bujnąć a, w dodatku w miejscu gdzie doszło do tego wypadku zaczyna się dość stromy zjazd, i czasami ja sam tamtędy przejeżdżam zbyt szybko, poza tym jest tam kawałek lasu i raz jadąc do roboty musiałem ostrzej hamować bo przez drogę przebiegały dziki. Nie wiadomo dokładnie co mogło być przyczyną. Wyrazy współczucia dla rodziny.                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
​Jechałem tego dnia tamtędy ok 19 i było bardzo ślizgo w życiu bym nie powiedział ze asfalt może sie tak zeszklić przy 0 C  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
​Jechałem tego dnia tamtędy ok 19 i było bardzo ślizgo w życiu bym nie powiedział ze asfalt może sie tak zeszklić przy 0 C  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to bylo 50/90/120km\h nie wygladalby ten samochod aż tak... A ślady wypadku są 100m przed tym drzewem na który sie zatrzymal. Wiec nie brońcie nikogo. Wiadomo człowiek żal rozpacz itp. Rozumiem. Ale żeby jeździć trzeba miec rozsadek. Oczywiście wyrazy współczucia.
Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Szkoda chłopaka, miał całe życie przed sobą, ale niestety brawura zrobiła swoje. Także ludzie miejcie wobec siebie szacunek zarówno na drodze jak i w życiu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był żołnierz? Żołnierze to w wojsku służą. To był co najwyżej kandydat na żołnierza. Pokój jego duszy i współczucie dla najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek widzieli kierowcy dwóch samochodów jadących przed nim i za nim obydwaj zeznali, że prędkość samochodu w momencie wypadku wynosiła ok 80 km/h. Więc nie oceniajcie kogoś kogo nie znaliście i nie byliście świadkiem tej tragedii. Akurat tej osobie nie brak było ani rozwagi ani zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na niektórych komentarze....nie oceniajcie jak nie widzieliście...bo co było przyczyną gwałtownego ruchu samochodu i wylotu z drogi to tylko on sam wie.....a jakbyście widzieli stojące w płomieniach auto to byście się zastanowili czy zamiast obrażać zmarłego nie lepiej odmówić za niego wieczny odpoczynek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ze dopiero teraz zajęłam sie tym wątkiem, i usunęłam najgorsze i najbardziej obraźliwe wpisy. Powinnam w zasadzie zamknąć temat, z uwagi na otagowanie, ale z uwagi na obecność także i normalnych wpisów, nie zrobię tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...