Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Parafiance: Dwie osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez KAROL, 9 września 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
ralph napisał:
czy któryś z was mędrców nigdy nie złamał przepisów ruchu drogowego?? wszyscy są bez skazy - czyści jak łza??
Przepisy można łamać na różne sposoby. Jechać 70km/h w miejscu, w którym zgodnie z prawem jest max 50km/h, ale nie ma ani pieszych, ani skrzyżowań (np. Spółdzielczości Pracy w Lublinie) albo wyprzedzić na przejściu rowerzystę (wg prawa takie samo przewinienie, jak wyprzedzenie samochodu ciężarowego) to co innego niż wyprzedzanie samochodu jadącego z prędkością 90km/h pod górkę przekraczając linię podwójną ciągłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Sp. Pracy w Lublinie są skrzyżowania, a predkosc wynosi nie 50 tylko 70 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Zamiast czarnych punktów powinny być znaki "najbliższy cmentarz z byłymi kierowcami ....km".Nie każdego to ruszy,ale nawet dla garstki może to być pomocne!!!
popieram... ehh ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem kilkanaście minut po zdarzeniu. Straż cięła samochód. Ludzi wyjmowali w kawałkach. Nawet głowy były urwane. Pasy bezpieczeństwa ani poduszki nie pomogły. Kierowca wyprzedzał dosyć blisko wzniesienia co widać nawet na pierwszym zdjęciu. Z naprzeciwka jechała masywna i dosyć ciężka Toyota , wolno pewno też nie jechała. Jednego mordercy drogowego mniej, kobiety szkoda, szkoda dziecka. Fragmenty auta leżały rozrzucone w promieniu pewno większym niż 100m. Fragmenty ciał składano w kilka worków, nie wiadomo które członki do kogo należały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawid napisał:
Byłem widziałem kilkanaście minut po zdarzeniu. Straż cięła samochód. Ludzi wyjmowali w kawałkach. Nawet głowy były urwane. Pasy bezpieczeństwa ani poduszki nie pomogły. Kierowca wyprzedzał dosyć blisko wzniesienia co widać nawet na pierwszym zdjęciu. Z naprzeciwka jechała masywna i dosyć ciężka Toyota , wolno pewno też nie jechała. Jednego mordercy drogowego mniej, kobiety szkoda, szkoda dziecka. Fragmenty auta leżały rozrzucone w promieniu pewno większym niż 100m. Fragmenty ciał składano w kilka worków, nie wiadomo które członki do kogo należały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że będziesz jechał według znaków i przepisów oraz ze zdrowym rozsadkiem. Tak samo się w trumnie wygląda... Szerokości i gumowych słupów życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu widać przecież że wypadek zdarzył się jeszcze przed linią ciągłą.Czyli wyprzedzał prawidłowo tylko toyota jechała za szybko z naprzeciwka. A auto które wyprzedzał powinno zwolnić wręcz hamować a to były wyścigi. Niewinny człowiek zginął bo go wywieźli na czołówkę on nie miał gdzie uciekać, ani do tyłu ani do przodu. Ten z terenówki też powinien hamować ale w tej geofizyce to jeżdżą piraci i często są na haju. Wywieźli biedaka na czołówkę i ten z naprzeciwka i ten co go wyprzedzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dup....a nie w geofizyce piraci. Idioto,seatem wyprzedzał więc prędkość koło 100. Toyota jest masywana więc sobie policz (zadanie z fizyki) .Szkoda tylko dziecka i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
under napisał:
w dup....a nie w geofizyce piraci. Idioto,seatem wyprzedzał więc prędkość koło 100. Toyota jest masywana więc sobie policz (zadanie z fizyki) .Szkoda tylko dziecka i tyle w temacie.
Toyota powinna uciekać do rowu to by do czołówki nie doszło, zawsze lepiej wjechać do rowu niż iść na czołówkę, ten z seata dał się sprowokować do wyprzedzania i to był jego błąd i miał pecha - na ambitnych trafił z obu stron a on niewinny był, może i jechał 100 ale tam przecież wszyscy tak jadą. Niewinny człowiek zginął bo go wywieźli na czołówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szymku idioto pomysl troszke. ten z toyoty mial isc do rowu bo jakis deb*** wiozacy rodzine postanowil wyjsc na 3go. Toyota do rowu, bogu ducha winien prawidlowo jadacy samochod do rowu a deb*** z seata pojechal by dalej. Jaki prawem sie pytam? po co wyprzedzal jak nie mial odpowiednio miejsca? to ja jadac mam myslec za frajera ktory nie mysli i wyrzuca kierunek i wyprzedza?? nie mam zamiaru uciakac do rowu ani hamowac zeby sie jakis deb*** zmiescil. Niech gina bezmozgowcy tylko szkoda dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Na ul. Sp. Pracy w Lublinie są skrzyżowania, [/quote] Od Związkowej (a może dalej) w kierunku Lubartowa raczej nie ma. [quote] a predkosc wynosi nie 50 tylko 70 km/h.
albo mam (bardzo) stare informacje, albo myślimy o innych odcinkach; kiedyś nie było żadnego znaku (teren zabudowany). Wielokrotnie też były o tym dyskusje na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda,prawda,prawda. Po to kupiłem duży samochód,żeby żaden deb*** !!! nie walił po mnie bo on musi pędzić 200 km/h.Mam z tyłu koło zapasowe więc od tyłu mi nic nie zrobi,z przodu mam relingi i NIE MAM zamiaru uciekać do rowu przed jakimś deb***em wyprz4edzającym na trzeciego. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
under napisał:
prawda,prawda,prawda.Po to kupiłem duży samochód,żeby żaden deb*** !!! nie walił po mnie bo on musi pędzić 200 km/h.Mam z tyłu koło zapasowe więc od tyłu mi nic nie zrobi,z przodu mam relingi i NIE MAM zamiaru uciekać do rowu przed jakimś deb***em wyprz4edzającym na trzeciego.Tyle w temacie
żeby kiedyś to się nie obróciło przeciwko Tobie, czego Ci nie życzę!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
szymku idioto pomysl troszke. ten z toyoty mial isc do rowu bo jakis deb*** wiozacy rodzine postanowil wyjsc na 3go. Toyota do rowu, bogu ducha winien prawidlowo jadacy samochod do rowu a deb*** z seata pojechal by dalej. Jaki prawem sie pytam? po co wyprzedzal jak nie mial odpowiednio miejsca? to ja jadac mam myslec za frajera ktory nie mysli i wyrzuca kierunek i wyprzedza?? nie mam zamiaru uciakac do rowu ani hamowac zeby sie jakis deb*** zmiescil. Niech gina bezmozgowcy tylko szkoda dzieciaka.
10/10 szymek to ewidentnie reprezentant idiotów wychodzących na trzeciego z myślą przewodnią" "niech martwią się ci jadą z naprzeciwka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku przestrodze ! ######artykuly/pokaz/19081/pulawy,karambol,w,miejscowosci,parafianka,2,osoby,nie,zyja,(video)/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=e7d_NaQEcEA mi po obejrzeniu łzy ciekły po policzkach... straszna tragedia,krew, ciała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzałem ową Toyotę 2 razy - 2 razem dosłownie przed samym miejscem zdarzenia... wracałem z Warszawy wchodzę na DW a tu takie info... jestem świadkiem że terenówka jechała zgodnie z przepisami - każdego kierowcę w tym mnie przepuszczała zjeżdzając na bok by można było w dozwolonym miejscu bez problemowo ją wyprzedzić - w razie potrzeby - mogę to zeznać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecejWobrazni! napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=e7d_NaQEcEA mi po obejrzeniu łzy ciekły po policzkach... straszna tragedia,krew, ciała...
Mógłbyś w ustawieniach filmu zmienić opcje, aby upublicznić go? W tej chwili jest prywatny i nie da się go obejrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/19081/pulawy,karambol,w,miejscowosci,parafianka,2,osoby,nie,zyja,(video)/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mozna w jakis sposob obejrzec ten filmik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...