Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Parafiance: Dwie osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez KAROL, 9 września 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Lila napisał:
Drodzy opiniowicze. W tym wypadku zginęli moi znajomi, byli małżeństwem które walczyło o zdrowie dziecka i właśnie dzisiaj jechali na konsultacje do kliniki do Warszawy. Kierowca nie był deb***em tylko człowiekiem, który możliwe że popełnił błąd, a możliwe że jakieś inne okoliczności wpłynęły na to że zjechał z własnego pasa. Trudno mi się pogodzić z tym, że tak łatwo jest wam krytykować innych. Taki wypadek mógł mieć przecież waż przyjaciel, członek rodziny czy sąsiad. W dzisiejszym dniu osierocili dwójkę dzieci, które mam nadzieję że nigdy nie dowiedzą się że ich ojca ktoś nazwał "deb***em".
imponujacy takt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Gdzie się ludzie tak spieszą? Do szpitala? Na cmentarz? Wyjedź z domu 10 minut wcześniej i jedź normalnie, zamiast pędzić na łeb na szyję, narażając życie i zdrowie innych... Tak naprawdę to jedynym wyjściem (przynajmniej na kilka lat, dopóki kierowcy nie nauczą się kultury jazdy), jest jak najwięcej radarów i jak najwyższe kary za bezmyślną jazdę. Skoro nic innego nie pomaga...
LUDZIE NIE PISZCIE BZDUR , I NIE OCENIAJCIE NIKOGO....... JA ZNAŁAM TYCH LUDZI OSOBIŚCIE, I BYŁA TO KOCHAJĄCA, ODPOWIEDZIALNA,SZANUJĄCA SIĘ RODZINA. MĄŻ BYŁ STOICKO SPOKOJNY W KAŻDEJ SYTUACJI . A JECHALI DO WARSZAWY PONIEWAŻ DZIEWCZYNKA BYŁA PO ZABIEGU OPERACYJNYM OCZU:( . W DOMU ZOSTAŁ JESZCZE 3 LETNI CHŁOPCZYK TO JEST TRAGEDIA ... A MOŻE BYŁO INACZEJ?...MOŻE INNY IDIOTA CELOWO GO PRZYTRZYMAŁ NIE POZWALAJĄC NA WYPRZEDZENIE TAM GDZIE MIAŁ MOŻLIWOŚĆ . .. BO NIESTETY SĄ TEŻ TACY, ,,KIEROWCY",KTÓRZY WIDZĄC ,,OBCE" REJESTRACJE POKAZUJĄ KTO TU RZĄDZI...... AE NAJLEPIEJ OSKARŻYĆ TEGO, CO JUŻ SIĘ NIE OBRONI:(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NIE PISZCIE BZDUR , I NIE OCENIAJCIE NIKOGO....... JA ZNAŁAM TYCH LUDZI OSOBIŚCIE, I BYŁA TO KOCHAJĄCA, ODPOWIEDZIALNA,SZANUJĄCA SIĘ RODZINA. MĄŻ BYŁ STOICKO SPOKOJNY W KAŻDEJ SYTUACJI . A JECHALI DO WARSZAWY PONIEWAŻ DZIEWCZYNKA BYŁA PO ZABIEGU OPERACYJNYM OCZU:( . W DOMU ZOSTAŁ JESZCZE 3 LETNI CHŁOPCZYK TO JEST TRAGEDIA ... A MOŻE BYŁO INACZEJ?...MOŻE INNY IDIOTA CELOWO GO PRZYTRZYMAŁ NIE POZWALAJĄC NA WYPRZEDZENIE TAM GDZIE MIAŁ MOŻLIWOŚĆ . .. BO NIESTETY SĄ TEŻ TACY, ,,KIEROWCY",KTÓRZY WIDZĄC ,,OBCE" REJESTRACJE POKAZUJĄ KTO TU RZĄDZI...... AE NAJLEPIEJ OSKARŻYĆ TEGO, CO JUŻ SIĘ NIE OBRONI:(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkali w kaszycach ona pochodziła z dopkowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE NIE PISZCIE BZDUR , I NIE OCENIAJCIE NIKOGO....... JA ZNAŁAM TYCH LUDZI OSOBIŚCIE, I BYŁA TO KOCHAJĄCA, ODPOWIEDZIALNA,SZANUJĄCA SIĘ RODZINA. MĄŻ BYŁ STOICKO SPOKOJNY W KAŻDEJ SYTUACJI . A JECHALI DO WARSZAWY PONIEWAŻ DZIEWCZYNKA BYŁA PO ZABIEGU OPERACYJNYM OCZU:( . W DOMU ZOSTAŁ JESZCZE 3 LETNI CHŁOPCZYK TO JEST TRAGEDIA ... A MOŻE BYŁO INACZEJ?...MOŻE INNY IDIOTA CELOWO GO PRZYTRZYMAŁ NIE POZWALAJĄC NA WYPRZEDZENIE TAM GDZIE MIAŁ MOŻLIWOŚĆ . .. BO NIESTETY SĄ TEŻ TACY, ,,KIEROWCY",KTÓRZY WIDZĄC ,,OBCE" REJESTRACJE POKAZUJĄ KTO TU RZĄDZI...... AE NAJLEPIEJ OSKARŻYĆ TEGO, CO JUŻ SIĘ NIE OBRONI:(.
Mogli być najwspanialszą rodziną na świecie, mógł tego kierowcę jakiś idiota za kółkiem przetrzymywać itd. Ale fakt pozostaje faktem - kierowca zginął w trakcie wyprzedzania i nikt inny za niego tej tragicznej w skutkach decyzji nie podjął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno dziewczynka zmarła w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój narzeczony zgłosił ten wypadek na policje, o dziwo nikt z przejeżdżajacych tam osób się nawet nie zatrzymał przy tych porozwalanych samochodach.Tylko zwalniali i się przyglądali, jechali dalej. On jechał do pracy w tamtym kierunku z kolegami z pracy, zatrzymali się bo usłyszeli płacz dziecka...coś okropnego, myśleli że ich uratują(( chyba do końca życia nie zapomni widoku przerażonej małej dziewczynki i ciał jej rodziców zabitych na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wielka tragedia dla całej rodziny dziewczynki z seata .pomyślcie oceniacie z daleka i na forum ale który zachował by się z was ,jak ten młody człowiek który pomógł po wypadku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mika napisał:
Mieszkali w kaszycach ona pochodziła z dopkowic
z dobkowic i tu mieszkali a nie w kaszycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Figa napisał:
Witać że to był buraczek.Seat ewidentny burakowóz.
sam/a jesteś burakiem i pewnie dla bezpieczeństwa taczkami jeździsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambaryła napisał:
to jest wielka tragedia dla całej rodziny dziewczynki z seata .pomyślcie oceniacie z daleka i na forum ale który zachował by się z was ,jak ten młody człowiek który pomógł po wypadku !
kto im pomogl? jak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z dzieckiem ?? czy ktoś wie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty buraku jeden czym jeździsz? Myślisz że każdego stać na auto z salonu. Szkoda że taki palant jak ty jest na tym świecie i zatruwa powietrze, bo pewnie na kilometr od Ciebie śmierdzi gnojem. Szkoda że twoi bliscy muszą cię tolerować bo na pewno nie jest im łatwo z takim idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Figa napisał:
Witać że to był buraczek.Seat ewidentny burakowóz.
Ludzie tragicznie zginęli w wypadku, a ty jedyne, co potrafisz zrobić, to ich zwyzywać i obrażać po śmierci??? Jak ci nie wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rodzina to nie deb***e to był tragiczny w skutkach wypadek zginęli moi bliscy nie życzę sobie obrażania ich w ten sposób w jaki tu piszecie.. Ten film nie powinien w ogóle zobaczyć światła dziennego kto pozwolił na to ... Bo napewno nie my .. Zginęli ludzie a wy robicie cyrk z tragedii dzieci straciły matkę i ojca. Kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Moja rodzina to nie deb***e to był tragiczny w skutkach wypadek zginęli moi bliscy nie życzę sobie obrażania ich w ten sposób w jaki tu piszecie.. Ten film nie powinien w ogóle zobaczyć światła dziennego kto pozwolił na to ... Bo napewno nie my .. Zginęli ludzie a wy robicie cyrk z tragedii dzieci straciły matkę i ojca. Kasia
Wypadek? Wątpię. Człowiek poniósł konsekwencje tego co zrobił. Dlaczego nikt nie pisze o ludziach z toyoty tylko o człowieku, który wioząc rodzinę pchał się na czołówkę (widziałaś w ogóle tę drogę? byłaś tam?). Zaczął wyprzedzać z góry - miał doskonałą widoczność, widział samochody jadące z naprzeciwka. Jak się nie ma czym to się nie wyprzedza bo można nie zdążyć się schować. Równie dobrze w mógł wjechać w mniejsze auto i zabić moją rodzinę. Żal człowieka, rodziny, dziecka ale to nie zmienia faktu, że zachował się całkowicie nieodpowiedzialnie, głupio i poniósł tego konsekwencje. Jakie? Wiemy. btw, Dlaczego pasów nie zapiął? To odpowiedzialność? To czysta głupota, nie żył tylko dla siebie a patrząc na jego zachowanie MOŻNA odnieść inne inny wniosek. Ja również mogę potwierdzić, że kierowcy z Geofizyki Toruń jeżdżą przepisowo. Ostatnio często ich spotykałem na trasie i widziałem jak jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynika z tego, że palant-samobójca w małym samochodziku z niewielkim silnikiem postanowił zrobić sobie prywatne wyścigi, narażając rodzinę, ale dzięki temu może kolejny palant-samobójca wyjedzie z domu godzinę wcześniej i nie zmarnuje życia sobie i innym użytkownikom dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy z Geofizyki nie przekraczają prędkości bo samochody mają monitoring który przy przekroczeniu 95 km/h uruchamia alarm na serwerze w tym samym dniu ponosisz ogromne tego konsekfencje, a i zauważcie, że wszystkie cztery osoby w Toyocie miały zapięte pasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano właśnie, jak można jechać nie zapinając pasów? myślał że jest ponad wszystkim i wszystkimi? ciekawe czy zawsze tak jeździł nie licząc się z nikim i niczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda napisał:
a co z dzieckiem ?? czy ktoś wie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...