Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Transmisje z obrad radnych. Obowiązek wchodzi w życie po jesiennych wyborach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2018 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Ja nie dzielę bo nie rządzę i do rządzenia jak niektórzy wciąż nie pretenduję... "MOPS w którym każdy potrzebujący w Puławach znajdzie potrzebne wsparcie"... :) ten kto to pisze albo sam w to nie wierzy, albo przeszedł metamorfozę i zupełnie zmienił swój ogląd miejskiej pomocy społecznej, o której tak dawniej, jak jeszcze dzisiaj można było się na tym forum dowiedzieć, że jest niewydolna i nie trafia do potrzebujących, a nawet że permanentnie pada ofiarą wyłudzania świadczeń - o przepraszam socjalu bo tak się to tutaj określa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gubimy się w manipulacjach i socjotechnikach na każdą okazję? Czekam na wskazanie interesujących mnie przepisów prawa wyłączajacych możliwość wdrożenia przez samorząd autorskich programów wsparcia dla potrzebujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy pod każdym artykułem na dzienniku musi być o seniorach ? Mnie interesuje jak zatrzymać młodych w Puławach i nie nadaje o tym pod każdym artykułem. Jeśli chcesz by miasto wdrażało programy 300+ dla seniorów,spytaj się pozostałych mieszkańców Pulaw o opinie. Podaj tez podstawę prawną na której podstawie można to zrobić. Napisz oddzielny artykuł o tym a nie ciągle dreczysz tu nas i wyzywasz od manipulantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że istnieje obowiązek alimentacyjny, dorosłych dzieci wobec seniorów rodziców w potrzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie... coś tu kiepsko z tą wrażliwością i solidarnością społeczną - to chyba już nie powinno dziwić, że ludzie po 30latach transformacji głosują na kandydatów ugrupowania, które cokolwiek w tym zakresie proponuje... egzamin z solidarności społecznej na forach oblany - pozostaje mieć nadzieję, że w realu pójdzie lepiej, bo inaczej panowie w rajtuzach wykończą naszego Radnara Lothbroka w wyborach i nie wystąpi już w następnej serii sagi - i to na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dręcze ich seniorami a wolą młodych :))) Dobre - a może to nie ja tylko strach przed śmiercią Szanownych Państwa tak dręczy, gdyż wiecie doskonale jak szybko licznik Wam bije i że niebawem staniecie się Seniorami wołającymi o opiekę i solidarność społeczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto ciężko i uczciwie przepracował swe życie ma liczyć na jałmużnę, wołać o opiekę i solidarnośc społeczną? To już nie będzie emerytury na którą co miesiąc odprowadzam duża składkę? Taka przyszłość przed nami roztaczasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrze rozumiem? Teraz jeszcze okazuje się tutaj, że obecni i potencjalnu beneficjenci pomocy społecznej to Ci, którzy nie przepracowali ciężko i uczciwie swego życia? Polecam lekturę o tzw stopie zastąpienia w przyszłości w korelacji do trendow demograficznych... Może okaże się pouczająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPS nas wyzwoli. MOPS nas zadowoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transmisja pokaże agresję werbalną i wybuchową naturę Pawła Maja. Wysoka oglądalność gwarantowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy kadencje wstecz, Rada Miasta poważnie zastanawiała się nad transmisją telewizyjną obrad. Wtedy też odstąpiono od inicjatywy ze względu na koszty realizacji (wiele kamer, realizacja TV, transmisja). Inicjatorem nie był wtedy pan radny Maj. Nie jest to jego autorski projekt! Teraz technologia i jej koszt pozwala na ustawowe rozstrzygnięcia transparętności obrad Rady. Jednak ostrzegam: radni muszą być przygotowani do debaty przed kamerami, a nie jak dotychczas "co mi się umyśli to to powiem"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga już trzy kadencje wstecz, czyli kilkanaście lat temu, się wykluła ta inicjatywa?!? W której kadencji Rady to było i kto zaproponował to rozwiązanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będzie można kontrolować prace radnych i prezydenta. Skończą się ploty i pomówienia jak niby kto się zachowuje. Dobra robota. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest!!! Oko suwerena w sieci jak nic podniesie kulturę debaty, a co najważniejsze może nawet jej jakość... tak się zastanawiam, gdyby nasi przedstawiciele zapuścili brody sążniste może mielibyśmy nawet sagę wikingowie - no oby tylko najmężniejsi z nich znaleźli się po wyborach w obsadzie głównych ról ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrywanie dopiero po wyborach. Dlatego radosna twórczość na sesjach takich intelygentów Arturów K, Czezykow, dalej będzie bezkarna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyć trza dać ludziom się wybrać ino z czyjej listy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de ja vu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żywo radny będzie bredził że prezydent i rząd wydaje uchwały :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znowu coś za pieniądze podatników... Ciekawe ile to będzie kosztować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 500z zł rocznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...