Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tyran spod Puław znęcał się nad rodziną. Trafił za kratki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2020 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Wiecie myślę że mocniej się żona znęcała psychicznie nad tym mężczyzną wyzywała popychała tylko on jako mężczyzna nie zgłaszał tego na policję bo się wstydził (jak wielu mężczyzn, co nie potrafisz baby do porządku doprowadzić) tylko uciekł w alkohol. A to nie jest takie proste patrząc że strony faceta. Dlatego nawet na plakatach w sądzie jeżeli jest informacja o przemocy w rodzinie to zawsze facet jest tym tyranem. Dyskryminacja. Baby to coraz większe CH.....e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gości, nie byłeś w domu tej rodziny i nie wiesz jak tam wyglądała sytuacja, to nie komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie faceci jestescie idealni od lat to Wy znecacie sie nad żonami do tego alkohol i jeszcze cala wina i tak przypada kobiecie, kazdy kto tak robi jest poprostu zwyklym slabym psychicznie czlowiekiem ktory rozladowuje swoje zlosci i frustracje na swojej rodzine, Do pierdla i wieksze kary za to! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 3 miesiące. Ciekawy jestem jaką była prawda . Czy to przypadkiem żona celowo sprowokował faceta i zadzwoniła na policję . 3 miesiące . Znając życie kobita nigdzie nie pracuje A dom należy do mężczyzny . Jak tak dalej pójdzie to 90 % facetów pojdzie siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie mundurowi za niedopuszczenie do tragedii zostali odznaczeni medalami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wzorowo za moich czasow jak brat sie znecal nad moja rodzina to policja nic nie mogla tylko trzeba bylo zalozyc sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Normalny - a mnie się wydaje że ty jesteś ANormalny, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...