Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ucieczka przed radiowozem zakończona w polu. Kierowca miał sporo na sumieniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2017 r. o 11:18 Powrót do artykułu
"Prawie promil" czyli ile? Może 0.8? W wielu krajach nawet w Europie można tyle mieć i kierowca jest uważany za trzeźwego. A u nas przestępca. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mojemu to ów policyjne pościgi stwarzajął większe zagrożenie niż taki kierownik co se piwko walnie do obiadu a potem spokojnie pojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławskie szeryfy to prawie jak amerykańskie. Akcja jak hoolywodu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo pijesz albo jedziesz. A nie jakieś zastanawianie się czy prawie promil to jest 0,8 czy ile tam? Jak ci się tak podoba w innym kraju to wyjedź tam i będziesz zadowolony. Ja pijaków na drogach sobie nie życzę. Piwo lubie, ale jak mam jechać to jestem czysty, a nie kalkuluje czy będzie 0,2 czy nie. Nie umiesz być odpowiedzialnym kierowcą to spuść prawo jazdy w kiblu i nie siadaj za kierownicę, będziesz miał spokój i sobie będziesz pił ile będziesz chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd się ci idioci tworzą.... Ja tam nawet jak litre wychlam to mi tak nie odwala.... widocznie mają jakieś chore łby, na które wóda działa destrukcyjnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po mojemu to ów policyjne pościgi stwarzajął większe zagrożenie niż taki kierownik co se piwko walnie do obiadu a potem spokojnie pojedzie.
 Owe, a nie ów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usprawiedliwianie kierowców na podwójnym gazie jest niczym innym jak szczytem głupoty... W wielu krajach norma alkoholu w organizmie wynosi 0 promila i tak powinno być w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIJESZ? OK, ale musisz sobie kierowce zatrudnić - popatrzcie na urzędników jak to się robi. Mają na etatach kierowców, którzy po zakrapianych celebryckich imprezach rozwożą ich... na kolejne celebryckie imprezy. I to wszystko za kasę podatnika. Na zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Prawie promil" czyli ile? Może 0.8? W wielu krajach nawet w Europie można tyle mieć i kierowca jest uważany za trzeźwego. A u nas przestępca. Paranoja.
 bo u nas nic nie wolno ,ani gazu ani giwery,bo wadza wie lepiej ,dalej pier..lony komunizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkąd po ulicach krążą radyjowozy jest mniej bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy wypisujecie. Jaka jazda po piwku, że o czymś więcej nie wspomnę. Lepiej oddajcie prawojazdy i sprzedajcie samochody. Albo pijessz albo jedziesz. Nie ma innej opcji. Chyba wam do wódy i dpoalaczy móżg wypaliło.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXL napisał:
Ludzie co wy wypisujecie. Jaka jazda po piwku, że o czymś więcej nie wspomnę. Lepiej oddajcie prawojazdy i sprzedajcie samochody. Albo pijessz albo jedziesz. Nie ma innej opcji. Chyba wam do wódy i dpoalaczy móżg wypaliło.  
 a ja juz widze komu móżg wóda wypaliła,ale skoro  dużo pijessz analfabeto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to byl niebieski van?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!. Piękna i skuteczna akcja zakończona sukcesem. Oby takich więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...