Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udało się! Pomogliście pani Jadwidze. Jest już po zabiegu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2016 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3mam kciuki.. ale wkurza mnie niesamowicie że rząd wywala o wiele więcej kasy na nieskuteczne, stare terapie a nie inwestuje w nowoczesne,skuteczne metody..to jest ich zasrany konstytucyjny obowiązek..skoro szansą dla tej Pani był NanoKnife to taka terapia powinna być przez Państwo finansowana. Wkurza mnie tez naiwność Polaków którzy wierzą że brak sprzętu jest problemem i składają się na jakieś śmieszne pompy łózka itp.dla pewnego pana który sobie nieźle na tym zarabia( i prosze mi to pierdół o pracy nie wciskać).Mimo wszystko to wspaniale że ludzie mają dobre serca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 500+ za leżenei rząd ma a na leczenie chorych ludzi już nie, noe nie, zgroza co gora z nami wyczynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę zdrowia, Pani Jadwigo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli taki zabieg się uda i uratuje panią Jadwigę to będzie przełom w leczeniu wyroku jakim jest rak trzustki!Życzę zdrowia Pani Jadwigo też trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jadwigo, trzymam mocno kciuki.Mam nadziejeę ze wszystko się super potoczy. Pozdrawiam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal Ci tyłek ściska bo 500+ nie przysługuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...