Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Pracy w Puławach

Utworzony przez Thomi, 18 stycznia 2012 r. o 16:08
Witam, jestem osobą bezrobotną zarejestrowana od lat w pup pulawy. Jestem ciekaw Waszych opinii na temat działania tej instytucji, która wg mnie funkcjonuje fatalnie. Czy to tylko moje zdanie????????
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2012 r. o 22:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działa do bani pracują tam ludzie niewykwalifikowani,co nie potrafią pomóc człowiekowi.Zazwyczaj wszsystko jest załatwiane na od*eb bo wiadomo nie ma czasu lepiej kawe pić i gadać.Szkoda tylko że ludzie mają nadzieje a jak wiadomo nadzieja matką głupich nawet w przysłowiowym bezrobociu trzeba mieć znajomności żeby uzyskać co kolwiek: staż i tym podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam zgadzam się Urząd Pracy w Puławach zwłaszcza dział obsługi interesantów działa fatalnie, nic nie można się od nich dowiedzieć odsyłają człowieka od jednego stanowiska do drugiego i dalej nic nie wiadomo. A Panie które tam pracują to jakby z przymusu są "bardzo sympatyczne" aż w ogóle odechciewa się człowiekowi o cokolwiek ich zapytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .Osoby pracujące w urzedzie czuja sie pewne o swoje stanowiska i obsuguja interesanantow jak za kare. Najlepiej samemu szukac pracy i nie prosic sie o zadne informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...