Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aaaa i już wiem po co ta łódka była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla informatyka - bedziesz miał chłopie duzo roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest metoda , nakręcili wałów , a teraz się powódź , wszystkie dokumenty na pewno uległy zniszczeniu , no i co można było zrobić .... nic . Swoja drogą to ciekawe że w głównie w urzędach zdarzają się takie kataklizmy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla informatyka - bedziesz miał chłopie duzo roboty
I tak go nie docenią, bedą ganiać jak psa od wszystkiego, jak to w każdym urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kontenerze i urzędzie gminy tomszanowny "redaktorek " pisze już drugie newsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie ale informacja. Zgadzam się z przedmówcą, na temat tira w rowie na obwodnicy. Redakcja nic nie pisze, że utrudnia, że może by tak przez "stary" most w Puławach pojechać zamiast stać w korkach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest metoda , nakręcili wałów , a teraz się powódź , wszystkie dokumenty na pewno uległy zniszczeniu , no i co można było zrobić .... nic . Swoja drogą to ciekawe że w głównie w urzędach zdarzają się takie kataklizmy .
Dołącz do zespołu Antoniego, przyda się taki ekspert -)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed tym urzędem od dawna stoi łódka. Czyżby ktoś przewidział ten potop?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!!! szukam kontaktu z moja mamą zostawiła mnie 20 lat temu ,podobno pracuje w Powiatowym Zarządzie Dróg ,Nizioł Anna czy ktos wie gdzie mieszka prosze o kontakt ,chciałbym sie z nią spotkac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!!! szukam kontaktu z moja mamą zostawiła mnie 20 lat temu ,podobno pracuje w Powiatowym Zarządzie Dróg ,Nizioł Anna czy ktos wie gdzie mieszka prosze o kontakt ,chciałbym sie z nią spotkac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znam jedna Nizioł, ale Irenę i ona jest z Samoklęsk. Zostawiła kiedyś parasolkę. Może to ta sama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...