Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ojej ojej policja pędziłą. A jak burak z rejestracją WZW pędzi to gdzie nasz reżyser?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić Komendanta, który to już raz ? Czy ten człowiek panuje w ogóle nad swoimi policjantami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz widze jak wyjasnią.  Tak jak wyjasnili sprawe cyganów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy ten internauta jeździ zgognie z przepisami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie dyscyplinarne? A dlaczego nie mandat i punkty?! Powinno być 16 pkt. karnych (10+6) i 600 zł (500+100) mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu, kupi sobie taki kamerę i sensacji szuka. Jak ci kamerzysto bez skazy wezwanie z 5 razy w tej sprawie przyjdzie i zmarnujesz ze dwa dni po to, by policjanci dostali 200 zł mandatu, to ci się odechce rozsyłania filmów z takimi " sensacjami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny materiał - jesteś z siebie dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna byc wzorem do nasladowania. Wymierzyc im najwyzsza kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze !! Oni nagrywają to i ich nagrywać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Nagrywającego : -ryzykant jesteś, chyba lubisz igrać z ogniem Ubezpiecz się dobrze bo dni masz policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry material, teraz czeka ich powazna rozmowa z naczelnikiem,brak premi, patrol pieszy i ciezki grafik sprawia,ze naucza sie respektowac przepisy, jest takie przyslowie,,chwasty sa po to, zeby je tepic" -zgadzam sie z tym w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenie bedzie takie samo jak zawsze ... Jechali na interwencje ahhaha ... Wzory do naśladowania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy ze jechali dna interwencję.nie wiem jakie mieli światło na skrzyżowaniu ale jesli mieli strzalke do jazdy w prawo to jechali szczególnie ze mieli miejsce i nikomu drogi nie zajeżdżali.jesli chodzi o przejscie dla pieszych to mam nieodparte wrażenie ze radiowoz byl przed samochodem ktory zatrzymal sie przed przejsciem aby przepuścic pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant to przecież taki sam kierowca jak inni i też popełnia wykroczenia , po co ta sensacja ciekawe czy reżyser tego nagrania albo wszyscy negatywnie komentujący to takie asyco przestrzegają PRD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Paweł: Zgadza się, że policjant to też człowiek. Ale jeśli złamie przepis ruchu drogowego i zostanie on ujawniony to niech zapłaci ten mandat a nie dostanie upomnienie :) Wydaje mi się, że o to najbardziej się rozchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwierzcie mi że napewno dostanie kare i to nie upomnienie, czasy takie jak niektórzy myślą że pokazuje legitmację i jedzie dalej albo przełożony z nim porozmawia  już dawno się skończyły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszko ma racje tak właśnie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na coś ciekawego, a tu takie g****o, kolejny karacz się znalazł, nie lubię zbytnio policji, ale jeszcze bardziej tych co się marszczą i podniecają z byle powodu, ehhh i jeszcze artykulik robić o takiej szmirze, bo wiele ciekawego tu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
połowa filmu to oglądanie czerwonego światła, potem przejechali przez przejście dla pieszych a koleś po lewej zatrzymał się wcześniej... nikogo nie było na przejściu, dopiero później, faktycznie można sie czepiać i kowalskie pewnie bu dostał mandat, ale artykuł od razu... no ale odsłony generuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...