Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W MZK Puławy chcą podwyżek i lepszego zarządzania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2017 r. o 16:13 Powrót do artykułu
o niebo lepszy i myślący o firmie prezes niż ten w Lublinie co przez 5 lat swoich rządów kupił cały jeden nowy autobus...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy wiedzą najlepiej co się w firmie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie lepiej od razu do dudy ? czy znowu na wczasach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie na Prezesa, lepszego w życiu nie będziecie już mieli. Warunki pracy i płacy macie dobre jak mało gdzie. To związki zawodowe chcąc zaistnieć robią wam wodę z mózgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka klika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację mizak już dawno powinien odejść a nie na ludzkiej krzywdzie się dorabiać kazdy wie jak utrudnia ludziom życie nawet autobusy zabiera gdzie jest linia 14 z wlostowice na deblinska a nie dwoma autobusami jeździ do pracy mam nadzieję że pan mizak pójdzie do dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jaki ma dom na adamowce w górze puławskiej biedak jeden taki sam jak grobel ale już niedługo sk9nczy się rząd grobla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MY w MPK Lublin nie chcemy podwyżek . Znamy potrzeby firmy i ZTM które musi płacić wysokie koszty za przeprowadzenie się do nowego apartamentowca . To pisałem ja - jarząbek . Łubu dubu , łubu dubu - niech żyją nam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeszcze puławski PiS musi ceny za bilety podnieść, śmieci to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz PIS z Groblem rządzi. Widać co z tego wynika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek już dawno powinien odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekaw czy mam się już przestać kąpać, czy jeszcze dzisiaj zdążę przed głupim pomysłem radnych RM Puławy, którzy wpadli na według nich genialny pomysł aby za wywóz śmieci płacili więcej ci, którzy zużywają więcej wody. Gratuluję pomysłu i myślę, że za to epokowe dzieło dostaniecie Nagrodę Darwina za 2017 rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to pani director Pzd dostala podwyzke. Pani Ania wie Jack zrobic dobrze Tony trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, to największym działaniem na szkodę komunikacji była masowa wymiana taboru w roku 2011. Zarobili producenci nieekonomicznych eMek, stracili jak zwykle pasażerowie. Teraz ten populizm trzeba spłacać, a na horyzoncie kolejne zakupy paliwożernego shitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...