Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach powstanie Aleja Gwiazd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Aż chce się zacytować śp. Smolenia: "Idę sobie. Patrzę. A-leją zasłużonych!". Jak widać już dawno to wymyślił wspaniały i niezapomniany kabareciarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Kwapiński i Janusz Grobel. Ich pierwszych do alei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze sie ze aleja będzie .Pana Kwapiński na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jakież to prowincjonalno-kiczowte!!! Nie mogę, gdzie tu promocja!!!! Puławy nie róbcie tego!!! To straszne!!! Czy głupie papugowanie ma Puławom dodawać charakteru??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może miasto pomyśli nad czujnikiem jakości powietrza, bo jesteśmy na mapie jak bezludna wyspa. Skąd mam wiedzieć czy można wyjść z dzieckiem na spacer czy sobie konkretnego dnia darować. Takie czujniki na airly z dostępem on-line to groszowe sprawy dla miasta. Nawet w Radomiu to mają. Pewnie zainstalowali "z myślą o człowieku" xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: KOGOŚ TU CHYBA PORĄBAŁO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalanie pieniędzy " obateli " w błoto, bo się komuś chce gwiazdorzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Grobel. Nie ma na co pan wydawać naszych pieniędzy????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nasi posłowie i ministrowie zabłysną na tej alei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to ... wtórne i prowincjonalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mieszkam we wiosce. Ten pomysł jest strasznie wsiowy, cos jak disco polo. Hala gigant, aleja gwiazd co jeszcze, może walnijcie drapacz chmur!! Powaliło was, nie ma już innych potrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio czytałem na stronie fb Projektujemy Nasze Puławy o podpórkach dla rowerzystów, pomysł mi się bardzo podobał i będę go jak najbardziej popierał, choć niektórzy go krytykowali. Ale aleja gwiazd a raczej gwiazdeczek w Puławach to jest skrajny przypadek nieracjonalnego wydawania pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleja gwiazd tylko na ul. Romów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile to gówno będzie kosztowało, może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrva, ja chyba śnię?! To na serio? Najpierw się wzburzyłem a teraz rechoczę z ukontentowaniem. Tych waszych włodarzy pożal się boże nieźle ....ło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za pulawianka z nazwiskiem zza Tarnopola.Wypad z tym kretynstwem gdyz w Pulawach byly dwie aleje jedna mala druga duza a potem nazwy ulic zamieniali poprzednicy na innych idoli w/g wlasnych upodoban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drapacze chmur dalej są w miejscu Modusa Hermesa i Izabeli przewidziane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie głosują na tak absurdalne projekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z Puław i zawsze byłam z tego miasta dumna- ale właśnie mi przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pierwszy wydzial ten bodajże od tego całego budżetu ułoży tam swoje gwiazdy - bo pomysły ma nieziemskie.... Dobre projekty odwala a takie głupoty przechodzą do głosowania. Czy miasto ma za dużo kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...