Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach powstanie Aleja Gwiazd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Prezydent Grobel jednak powinien już odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gadajcie. Pomysł nie jest wg mnie taki lipny. I to nie wierchuszka go wymyślila, tylko mieszkanka Puław, a mieszkańcy Puław go poparli. Było namawiać ludzi, by się zaangażowali choćby w głosowanie nad budżetem, a nie negować teraz pomysły. Ja podpowiem, że na alei powinny się znaleźć także Ania Uryniuk (pływaczka Wisły Puławy), Robert Nowakowski (reprezentant Polski w piłce ręcznej) Andrzej Zdonek (uczestnik olimpiady - pokazowe taekwoondo), oczywiście Malwinka, no i ja! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleje gwiazd, Marina, deptak nad Wisłą gdzie nogi bolą po przejściu kilkuset metrów bo jakiś idiota wymyślił taką nawierzchnię. Ile jeszcze takich pomysłów? A na targowisku (Składowa)miejskim nie ma gdzie zaparkować kilku samochodów by kupić ziemniaki czy owoce od rolnika. Zamiast tego wysyła się straż miejską i karze biednych kierowców którzy na chwilę zaparkowali samochód przy targu. Ludzie zejdźcie na ziemię i zróbcie coś co jest niezbędne do życia codziennego dla wszystkich mieszkańców Puław a nie wymyślajcie takich bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka - jakie do d..y te projekty. Jakby specjalnie pozglaszane żeby po prostu urzedasy robote przy nich mieli. Czy ktoś weryfikował zgłaszających - pewnie połowa znajomków tych co budżetem się zajmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jakiej formie ten projekt zostanie zrealizowany?Tablice z nazwami jak nazwy ulic,czy mieszkańcy będą po nich deptać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie gadajcie. Pomysł nie jest wg mnie taki lipny. I to nie wierchuszka go wymyślila, tylko mieszkanka Puław, a mieszkańcy Puław go poparli. Było namawiać ludzi, by się zaangażowali choćby w głosowanie nad budżetem, a nie negować teraz pomysły. Ja podpowiem, że na alei powinny się znaleźć także Ania Uryniuk (pływaczka Wisły Puławy), Robert Nowakowski (reprezentant Polski w piłce ręcznej) Andrzej Zdonek (uczestnik olimpiady - pokazowe taekwoondo), oczywiście Malwinka, no i ja! :D
 i Twój lekarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY GOŚCIU Z 23:06 NIE PODNIECAJ SIĘ TAK BO SOBIE BAŁAGANU W MAJTKACH NAROBISZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek MZK przy bramie 3 GA ZAP SA tonie w błocie a oni aleje gwiazd kuźwa budować chcą.... weźta wy się ludzie puknijta w czoła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę już nazwiska pierwszych kandydatów: 1) posła i samorządowca; 2) grodzkiego włodarza; 3) odwiecznego, związkowego guru; 4) doświadczonego, samorządowego mistrza kierownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
TY GOŚCIU Z 23:06 NIE PODNIECAJ SIĘ TAK BO SOBIE BAŁAGANU W MAJTKACH NAROBISZ.
 czy widzisz gdzies objawy podniecenia? W sumie pisanie na włączonym caps lock-u wiele wyjaśnia ale nie wyleczy ,,ci" kompleksów. i nie tykaj mi tu...,,gościu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz Zdonek, nie Andrzej a poza tym , Konrad Czerniak, Piotr Obrusiewicz, Grzegorz Gowin,Agnieszka Pilaszewska a nad nimi wszystkimi Marian Opania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie gadajcie. Pomysł nie jest wg mnie taki lipny. I to nie wierchuszka go wymyślila, tylko mieszkanka Puław, a mieszkańcy Puław go poparli. Było namawiać ludzi, by się zaangażowali choćby w głosowanie nad budżetem, a nie negować teraz pomysły. Ja podpowiem, że na alei powinny się znaleźć także Ania Uryniuk (pływaczka Wisły Puławy), Robert Nowakowski (reprezentant Polski w piłce ręcznej) Andrzej Zdonek (uczestnik olimpiady - pokazowe taekwoondo), oczywiście Malwinka, no i ja! :D
 Z lat 70 pamiętam świetnego biegacza Lesiuka,Ciuciasa,Danuta Błażejczyk świetna piosenkarka,Opania wspaniały,PilaszewskaEla Jędrzejewska sporo by się uzbierało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(STARY) Zapomniałeś o księżnej Izabelli z Flemingów Czartoryskiej i jej mężu Jerzym Adamie przecież to najbardziej zasłużeni dla Puław.Nie zapomnij o tym w swoim następnym komentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z bardziej idiotycznych pomysłów w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt ładnie by się komponował,na marmurowym ciemnym chodniku z żółtą lub srebrną gwiazdą i środkowym wpisem dla zasłużonego/zasłużonej,ale w Puławach nie ma takich,bo są to koszta.Potencjalnie coś się zmieni po konsultacji z p.Krystyną i ZDM.Gratuluję pomysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz K.- nr.1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ta aleja będzie w miejscu dworca PKS-u bo tam cioś kombinują. Moim zdaniem równiez jest to inwestycja która nie zmieni nic jeżeli chodzi o nasze miasto nie poprawi / ulepszy a przecież po to sa te projekty, żeby żyło nam się lepiej, przyjemniej, bardziej komfortowo. Aleja gwiazd to zbędne wydawanie pieniędzy, myslę że takie duże miasto jak Puławy na pewno ma inne bardziej potrzebne rzeczy do zrobienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego jest taka wrzawa dotycząca tego projektu.Jeśli kobieta złożyła wniosek,który został pozytywnie zaakceptowany przez komisję oddany pod głosowanie mieszkańców i znalazł się na liście projektów do realizacji to nie wiem dlaczego co niektórzy sądzą,że jest niepotrzebny?Każdy projekt jest dobry.Jeśli chodzi o dworzec PKS to jak wynika z informacji na stronie UM jest organizowane spotkanie dotyczące zagospodarowania architektoniczno-urbanistycznego tego terenu nie mającego nic wspólnego z budżetem obywatelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...