Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sierpniu zabraknie nam wody? Hydrolodzy biją na alarm, susza daje się we znaki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2019 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Sami sobie zgotowaliśmy ten los
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żem wyliczył że dopiero we wrześniu i to pod koniec... Ale niech tam, nie bede sie spierał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osuszać, osuszać jeszcze raz osuszać. Ups za dużo terenów wysuszyli? Nawadniać, nawadniać i jeszcze raz nawadniać. Bagniska musza wrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie pada , to jak zbierać deszczówkę !!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pi3rdolenie psełdoekologów. W moim odczuciu mamy wyjątkowo deszczowe lato. Wczorej znowu lało. Nieidzie nawet posiedzieć przu grilu. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Retoryczne pytanie brzmi — czy Rada Miasta Lublin zrobiła dobrze, dopuszczając zabudowę około 25 ha terenów zielonych w zamian za urządzenie pozostałych około 75 ha tak, by wymagały sztucznego nawadniania, a naturalne opady atmosferyczne w większości wędrowały do kanalizacji burzowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej odsetek utonięć spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będzie jeszcze gorzej!!! Niestety ale taka prawda jest. Zamiast tych 500 plus było budować na potęgę zbiorniki retencyjnej itd itd bo te dzieci będą niedługo pic własne siki o ile będą miały z czego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt przywrócenia terenów bagiennych w naszym regionie, a więc odtworzenie stanu przed wykopaniem kanału Wieprz-Krzna, to 100 mln. złotych. Nie ma na to pieniędzy, ponieważ trzeba było wspomóc toruńskiego oszusta. A i zauważalny efekt dopiero w perspektywie 8-10 lat. Co im tam losy Polaków, jeśli nie można kupić nierobów tak chętnie glosujących na rozdawnictwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można zgłosić gdzieś sąsiada, w przypadku gdy używa zraszacza przez pół nocy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby budowali Państwo zbiorniki retencyjne to by nie było problemów a tak mamy raz powódź raz susze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za wode płacę i to słono także nikt nie będzie mi wydzielał ile mam jej zużyć. Błędy polityków i zaniedbania samorządów mnie nie interesują, oni są za obecny stan odpowiedzialni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak polskie ujęcia wody są przewidziane przez globalistów do sprzedaży "inwestorom" (np. Góralom ze Wzgórz Golan). W Kozim Grodzie nastąpi to najprawdopodobniej jeszcze za tej kadencji, ponieważ we władzach miasta jest odpowiedni dla tego typu posunięć skład. Czego nie wydoiła jeszcze banksterka i deweloperka, to zostanie "zagospodarowane" przez właścicieli wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co pinokio bedzie teraz obiecywał ,machając łapami jak cepami? milion zbiorników na kwacze siki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaka śmierć jest lepsza, z braku żywności czy z braku wody. Do ludzi jak zwykle jeszcze to nie dociera, ale ta druga jest całkiem realna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie jaka niska Bystrzyca ***s://***youtube.com/watch?v=umkHbGuX0Xw&t=26s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było magazynować wodę jak była powódź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam mam 500 plus na 5 dzieci i mnie to nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam mam 500 plus na 5 dzieci i mnie to nie obchodzi
 A ja mam 500+ na 6 dzieci i alimenty do tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za wode płacę i to słono także nikt nie będzie mi wydzielał ile mam jej zużyć. Błędy polityków i zaniedbania samorządów mnie nie interesują, oni są za obecny stan odpowiedzialni.
 dobrze , że masz kasę . optymalnie byłoby jeszcze mieć rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...