Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W szpitalu w Puławach brakuje lekarzy. Pacjenci odsyłani są ponad 50 km dalej

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 13 października 2021 r. o 09:17 Powrót do artykułu
cyt. sołtysową, która w 2015 roku w Lublinie mówiła: ,,Jeżeli nie ma pieniędzy na leczenie pacjentów mamy do czynienia z bylejakością władzy''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie sprawia mi radości pisanie/mówienie, że taką sytuację przewidywałem już dosyć dawno, o czym zresztą kilkakrotnie na tym forum pozwoliłem sobie zaznaczyć! Środowisko medyczne nie jest dla mnie jakąś nieznaną "materią" i wiem doskonale, że na poprawę wcale się nie zanosi! Średnia wieku aktywnych zawodowo lekarzy, pielęgniarek, jak i innego personelu medycznego drastycznie rośnie, a procesów biologicznych nie zatrzyma się poprzez egzorcyzmy, czy inne kretyńskie hokus pokus! Nadal traktujcie z pogardą "wykształciuchów" i słuchajcie banialuk kanalii administrujących obecnie nasz kraj, a pozostanie Wam tylko modlitwa i znachorki..... Czego z uśmiechem życzę i kibicuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...