Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Małolaty są najgorsze wszędzie maja prawo pierwszeństwo , cwanaikuje taki bo ma panienke też gówniare a nie daj panie jak by on był ofiarą to matka z ojcem oczy by za synka wydrapali ale ze nie był oświetlony nie szkodzi niech inni uważają . kamizelka odblaskowa jakies światełko ?? po co przeciez ja jestem '' dorosły '' i siara ze świecidełkami jeżdzić a co na to panna by powiedziała ?? też byłam w tym wieku ale mój tata powiedział raz wracasz w nocy nie chcę cię spotkać idącą ulicą a co gorsza środkiem masz pobocze zejdz jak widzisz auto i mi to wystraczyło . świadome podejście do sytuacji a nie cwaniakowanie przez które 4 osoby nie żyją !!!młody jest ,nie do więzienia ,na odpracowanie kary a nie za nasze podatki bedzie sie wylegiwał w cieplutkiej celi ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie, łepek jeden z drugim nie zjedzie na bok, tylko paraduje srodkiem ulicy...bo co to nie on.... kozak za grosz..któremu wszystko mozna ;/ .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "przyczynił się tylko "spowodował"!!   Rodzice gnojka powinni teraz płacić odszkodowanie rodzinom ofiar, a on, po osiągnięciu dojrzałości i podjęciu pracy, powinien mieć ściagane odszkodowanie z pensji przez komornika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo aby prowadzić nawet głupi rower to też powinni wszyscy bez wyjątku przejść egazmin jak na prawo jazdy niezależnie od wieku a szczególnie tacy gówniarze co nie mają zielonego pojęcia o przepisach ruchu drogowego,bezpieczeństwe na drodze i zachowaniu ostrożności, a przecież też są kierowcami i uczestnikami ruchu drogowego !!!!!!!!!!!!!! Logiczne ! Nienawidzę gówniarzy na rowerach i skuterach bo nigdy nie wiadomo co gnojkowi na ulicy uderzy do pustego łba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam że ta marna karta rowerowa, czy motorowerowa to pic na wodę fotomontaż ........ każdy deb*** taka moze zdobyc nei robiac tak naprawde nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety,ale ostatnio zauważam całkowitą bezmyślność wśrod wielu miłośników pedałowania.Uważam,że jak poprzednicy,że na rower powinno być prawo jazdy.Przynajmniej do poruszania się po drogach krajowych.Zaś za sprowokowanie wypadków powinni odpowiadać jako współwinni.4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wytrzeźwieli, to się zgłosili. jakoś trudno uwierzyć, że tak sam z siebie trzeźwy rowerzysta wyjeżdża do osi jezdni mając za sobą światła zbliżającego się samochodu i auto z naprzeciwka... wracali z zabawy. Oczywiście pewności nie ma, ale trzeźwy raczej wezwałby pomoc do wypadku a nie jechał dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten śmierdzący gnój jest dość młody, aby pójść do pracy i do końca życia płacić rodzinom ofiar i pokrzywdzonych odszkodowania za wyrządzone szkody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam w Biłgoraju na grobie dwóch ofiar tego wypadku. jeden 28 letni chłopak miał żonę, drugi w tym samym wieku żonę i małe dziecko. tragedia ogromna dla tych rodzin. orpócz rowerzystów odpowiedzialnośc powinni ponieść również ich rodzice. co o tej porze robiły 15-letnie dzieci na dworze?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie się podziali Ci wszyscy lubelscy rowerowy trybuni w rodzaju kaftanów i khanów, którzy zawsze twierdzą i powszechnie głoszą, że wszystko co najgorsze to tylko i wyłącznie kierowcy, a rowerzyści zawsze są niewinni niczym dziewice... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepili się rowerzystów,żeby ubezpieczyciel nie musiał wypłacać pieniędzy rodzinom ofiar... a lepiej niech pochwalą się z jaką prędkoscią jechal kierowca zielonego busa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Zna ktoś imiona i nazwiska tych ofiar ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 letnie dzieci, uciekły z miejsca wypadku. nawet policja nie mogła sprawdzić czy były trzeźwe. A mogły nie być, bo przecież pacież po dobranocce się zmawia o 20 i idzie spać, a to była 2-3 w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywrócić kare śmierci i dać ją temu gnojowi, nie ważne że ma 15 lat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli wina rowerzystow, to znaczy ze odszkodowanie beda wyplacac niedawno zbankrutowani, niewyplacalni juz rodzice rowerzystow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...