Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W zdrowym ciele zdrowy duch. Najbardziej aktywny mieszkaniec Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2016 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Ale głupoty publikujecie. Dlaczego nie dajecie do internetu materiału o policjancie z Ryk Robercie P.? Wokół jego osoby jest teraz bardzo głośno w związku z tym, co robi w pracy i w domu. Było to na okładce wydania papierowego. Od tygodnia nie daliście tego materiału do interenetu. Boicie się komentarzy? Układ PO-PSL zabronił publikacji w necie o swoim pupilku? Bardzo to dziwne i daje dużo do myślenia na temat "wolności prasy". Dobrze, ze jest prasa lokalna, która się nie boi układów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdaję się że poczytny dziennik, a szczęch pisze o jakimś Panu Nogalskim który uzyskał 20 naklejek uczestnictwa w rajdach rowerowych a kilka innych za wypożyczanie sprzętu. Super a ja dostałem wczoraj 5 naklejek bo zrobiłem duże zakupy w Tesco. Patologia czy naprawdę nie ma innych poważnych tematów??????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt w wieku 61 lat? jakiś milicjant pewnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...